Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Başkan Gültekin’in AK Gençlikle Buluştu

08 Şubat 2018

Başkan Gültekin’in AK Gençlikle Buluştu
Başkan Gültekin’in AK Gençlik Buluşması

Her Ay Periyodik Olarak Toplanıyorlar

AK Parti Rize/Ardeşen Gençlik kolları ilçede yürüttüğü hummalı çalışmalarına hız verdi. Her hafta salı günü ilçe merkezinde açtıkları AK Çatır ile yeni üye kayıtlarını sürdüren gençlik kolları hedeflerini binlerle ifade ediyor.

Ardeşen ilçesinde birçok yeni projenin hayat bulduğunu belirten AK Parti Ardeşen Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Kumbasar; “lçede yürüttüğümüz birçok faaliyet var bunlardan en önemlilerinden biri olan yeni üye kayıtlarımız hızla sürmekte ilçe olarak genç üye kayıtlarımızda hedefimiz 1000 yeni üyedir. Bu anlamada gerek ilde Muhammet Avcı Başkanımız gerek ilçede Avni Kâhya Başkanımız ve gerekse Sn. Belediye Başkanımız Hakan Gültekin Bey gereken desteği her daim vermekte. Yıllarca ülkemizde gençlere siyaset kötü bir uğraş gibi gösterilmeye çalışıldı. Halbuki siyaset ülkenin geleceği için söz söyleme, irade ortaya koyma sanatıymış, başkanlarımızla istişarelerimizde bunu daha iyi idrak etmekteyiz.” İfadelerini kulandı.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin AK Parti Ardeşen Gençlik Kollarıyla bir araya gelerek ilçede yapılan ve yapılması gereken projeler ilgili istişarede bulundu.Toplantı sonrası yaptığı açıklamada Başkan Gültekin şu ifadelere yer verdi; “Kutlu yürüyüşte omuz omuza vererek oluşan saflarımızda bizlerle birlikte en önde yürüyen AK Gençliğe yeni neferler katma adına İlçemizde yürütülen üye kayıtlarını her hafta kurdukları AK Çadırlarla sürdüren İlçe Gençlik kollarımızla her ay yaptığımız periyodik toplantılarımızdan birini daha gerçekleştirdik. 

AK Parti Ardeşen Gençlik Başkanım Hüseyin KUMBASAR ve gençlik kolları yönetim kurulu üyelerimizle bir araya geldiğimiz toplantıda Vatanına, Bayrağına, Milletine ve AK Davaya inanmış iman şuuruyla donanmış gençlerimize yoldaş olma adına yaptıklarımız ve bundan sonra yapılacaklarla ilgili istişarelerde bulunduk.” Diye konuştu.

Paylaş
113 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle