Hoşgeldiniz   brazzers porno

Onay Özür Diledi ve İstifa Etti. VİDEO

09 Şubat 2018

Onay Özür Diledi ve İstifa Etti. VİDEO
Telekulis programının sunucusu Alaettin Onay 2. Başkanı olduğu Rize Yeşilşçay Bayan Futbol Takımından istifa etti.

Kaçkar Tv Spor müdürü ve telekulis programının sunucu  Alaettin Onay  5 ocak pazartesi akşamı  Çaykur Genel Müdürü ile ilgili önemilli iddialarda bulunmuştu.

Çaykur Genel Müdürü İmdat  Sütlüoğlu “bayan Futbolculara yardım etmek günahtır ” şeklinde ki açıklamaları gündeme oturdu. Bunun üzerine Alaettin Onay söylediklerini programda da dile getirdiği gibi Yeşilçay Bayan Futbol Takımının başkanı İdris ocak’ın kendisine bilgi verdiğini  bunun üzerine kamaoyuyla paylaştığının dile getirdi.


 

Alaettin onay bugun yaptığı açıklamada böyle bir olayı kulüp başkanı  İdris Ocak’ın bilgileri verdiğini ve bunu onayladığı 12 saat sonra Çaykur Genel Müdürünün ‘ böyle bir şey söylemedi ‘ söylemesi üzerine  kamoyu ve Çaykur Genel Müdürlüğü karşısında çok zor durumda  kaldığı beliterek.

Söylediklerinin 12 saat içerisinde  hem kabul edip hem yalanlayan biri ile aynı çatı altında durmak istemediği için Yeşilçay spor kulübü 2. Başkanlığın istifa etti.


 

Onay  kamaoyunu meşgul ettikleri için Çaykur Genel Müdürü ve tüm kamaoyundan özür diledi.

Paylaş
1.789 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Onay Özür Diledi ve İstifa Etti. VİDEO için 17 Yorum

 1. saldıray dedi ki:

  işin aslını alaattin abidsen birebir öğrendim sonuna kadar haklıymış ksendisinden özür diledim her kesizn huzurundada dilerim

 2. saldıray dedi ki:

  besnim söylediğim aynen senin dediğin gibi millest duyduklarınla habser yapma demek ama hala daha anlamadın haaa unutma ben rize dışındayım gelecem yüzleşiriz o zaman da dselikanlılığımı ölçersin alattin onay ben bişey ima etmedim ama sen cevabında bayağı şeyler yazmışsın şimdilik bu kadar gerisini gelmmi yanına konuşuruz

 3. saldıray dedi ki:

  alaattin onay öyle delikanlılığı falan bu işe karıştırma gelsdiğimde sana uğrarım meraklanma çokta yabancı değilim sen bir kişinin lafına bakıpta hiç araştırmadığın olayı yayında söyledin şimdi ahkam kesiyon bırak bu işleri

 4. bravo dedi ki:

  bravo

 5. Hakan Arıkan dedi ki:

  Alaattin bey biz sizin spor sevginizi biliyoruz. Sizin dürüstlüğünüze de inancımız var.

 6. alaattin onay dedi ki:

  Saldıray isimli şahıs..seni benimle yüzleşmeni bekliyorum..tabiii adamsan..delikanlıysan..gel benimle bildiklerini yüzüme söyle..

 7. alaattin onay dedi ki:

  Saldıray rumuzlu kardeşim..benim hakkımda bildiklerini söylesen tv programlarına değil çıkmak sokağa bile çıjamayacağımı söylüyosun..bu sütunda klavye başında delikanlılık yapıp çamur atmak adiliktir..bana ulaşman kolay..benimle ilgili bildiklerimi gel adamsan yüzüme söyle..dahada ötesi gel bunları benim tv mde söyle..hayatımda kimseye diyet borcum yok..kimseden rüşvet almadım..ihale almadım..kimseyi kandırmadım ..hadi senden haber bekkiyorum..klavye delikanlısı..

 8. rizeli dedi ki:

  rizeyi ve rizelileri,rizenin güzide kurumlarından çaykuru elaleme maskara yaptınız.rize ne çekiyorsa bu tip olaylar yuzunden çekiyor.şimdi ne olacak soruyorum herkese.

 9. mustafa holoğlu dedi ki:

  Kardeşim Alaattin ONAY…Haberci yetişmemişsin..şimdi bunu anladın..Sözlerle değil belgelerle konuşacaksın…yazacaksın.Arkadaşına inanıp yazarsan…Etrafın da kimse kalmaz?Yalanlardan haber olmaz çünkü..Özrün tamam..Ama UNUTMA Haber 5 N 1 K dır..Hiç olmazsa bunu öğrendin…Yaşamın da başarılar ama Rize’yi sarsacak Yalanlara
  bir daha saf saf inanma…selamlar.

 10. ismail dedi ki:

  Rizeli artık bu tür şX pirim vermemeli.çamur at izi kalsın mantığı.genel müdürü zorla kanunsuz işler için zorla ondan sonrada yapmayınca basın titrini kullanarak tehtid et .Çaykur gibi bir markayı üç beş kendini bilmez yüzünden heba ediyoruz farkında deyilsiniz. çaykur Rizenin gözbebeğidir ekmek kapısıdır. Çaykur yoksa Rize yok, Rizeli yok aklımızı başımıza alalım Rizeliyi küçük düşüren başta X gibi X pirim vermeyelim.

 11. saldıray dedi ki:

  sanamı kassldı bunu konuşmak aslaasttin onay biz senin haskkında duydsuklarımızı söylesek bi daha ne prograsm yasparsın nede rizespor maçına gidersin bazen susmak en iyi şeydir anlayana

 12. TİVİ dedi ki:

  Tivi sunucusu olayın kaynağına gider ve öyle haber yapar ve konuşur. Genel Müdüre sormadan, fikrini almadan ver yansın ediyorsun. Kul hakkı vardır. Allah’tan kork. Aramışta ulaşamamış. Külliyen yalan. Genel Müdür yurt dışında. Gelmesini bekleyemezmiydi. Reyting yapacaktı. Kendisini ve Rizeyi Türkiye ye rezil etti. Yazık.. Her zamanki işi..

 13. Spor sever.. dedi ki:

  Genel Müdür’ün ne kadar haklı olduğu net şekilde anlaşıldı.
  Yalan ve Asparagas haberin sonu böyle ÖZÜR Diletir adamı.
  Ben genel Müdürün yerine olsam her ikisine dava açarım.
  Müfteri oldukları için.

 14. Rizeli dedi ki:

  Bu adam şom ağızlı bir kişi. Pireyi Deve yapar. Basit bir olayı öylesine abarttı ki; genel Müdür idam edilmesi lazım. Kendi kanalını da zor durumda bıraktı. AK Partiyi adeta kadın düşmanı ilan etti. Hem de Rizeli, Rize den. Ayıptır. Adam özür dilemişse senin ne zararın var ki. Madem yönetimindesin o zaman sen görüşseydin Genel Müdürle.
  Bu adamın her konuşması Rizeyi rezil duruma düşürmesidir. Adam bundan zevk alıyor. Programlarda geçmişte küfürler.
  Ayıp, çok ayıp…

 15. Hurtozlu Son Baron dedi ki:

  Aladdin bey yav kardeşim bu işleri bırak git evde torunlarınımı sevecekcin domatesmi yetiştireceksin artık x

 16. Mavera dedi ki:

  Ğoloz muhabbetiyle dedikodu’yu birbirinden ayıran ince bir çizgi vardır
  Işte AKIL onu ayırandır.
  Vesselam.

 17. İsim * dedi ki:

  allattin bey haklı. napsın. adam iddia atıyor, şahidim var diyor bunu haber yaptırıyor, 1 gün sonra yok başkan öyle bişey demedi diyor. tv sunucusunu da zor durumda bırakmış. xEN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle