Hoşgeldiniz   brazzers porno

Köseoğlu’ndan Teşekkür Mesajı.

09 Şubat 2018

Köseoğlu’ndan Teşekkür Mesajı.
Köseoğlu’ndan Teşekkür

Pazar günü geçirdiği mide kanaması sonucunda tedavi gördüğü Rize Devlet hastanesinden taburcu olan Köseoğlu, hastanede tedavi süresince gördüğü yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür mesajı yayımladı.

Pazar sabahı evde bayılıp kaldırıldığı Rize Devlet Hastanesi acil servisinde yapılan muayene sonucunda mide kanaması geçirdiği tespit edilerek, Dahiliye servisinde 5 gün yoğun bir tedavi süreci geçiren Osman Köseoğlu, taburcu edilerek tedavisine evde devam edilecek .


 

Dün akşam taburcu olan Köseoğlu yaptığı açıklamada: 5 gün kaldığım Rize devlet hastanesi dahiliye servisinde, yapılan endoskopi sonucunda 5 ünite kan ve sayısını hatırlamadım serum takviyesi yapılarak midemizdeki rahatsızlığımız iyileşme sürecine girdi.

Hastane yattığım süre zarfında telefonla arayan, mesaj çeken , bizzat hastaneye gelip geçmiş olsun dileklerini ileten dost ve arkadaşlarıma, Rize Devlet Hastanesi Dahiliye Servisinde başta Doktorum Sn Özge Çağlayan, Hemşireler hasta bakıcı, stajyer öğrencilerimiz ve dahiliye servisindeki tüm personele göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.


 

Tek kişilik odalarıyla 5 yıldızlı otel konforunda her imkanın bulunduğu Rize Devlet hastanesini İlimize kazandıran başta Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devletimize ayrıca teşekkür ediyorum .

Paranın her şey olmadığını, sevginin her şeyin üstünden geldiğini bir kez daha görmek beni ayrıca mutlu etti diyerek sözlerini tamamladı.

Paylaş
501 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle