Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize ile Arhavi’nin Spor Kardeşliği.

09 Şubat 2018

Rize ile Arhavi’nin Spor Kardeşliği.
Rize ile Arhavi Spor Kardeşliği.

Rize briçspor Kulübü Artvin’in Arhavi ilçesinde düzenlenen Briç turunavsı Rize’yi temsil etti.

Konu ile ilgili olarak  Rize Briç Spor Kulübü Basın Danışmanı Muhammet KAN yaptığı açıklamada ;


Rize Briç Spor kulübü başkanı Sayın İlyas Ülkü Tuğcu başkanlığındaki kulüp takım oyuncularıyla, 06.Şubat 2018 Salı günü Artvin ili Arhavi ilçesinde geleneksel olarak yapılan Briç turnuvasına katıldık.

Arhavi ilçesi Özay Otel konferans salonunda 15 çiftin katılımıyla gerçekleşen turnuvaya Rize Briç Spor kulübünden 4 sporcuyla iştirak ettik. 5 saat süren 30 board sonunda Rize Briç Spor kulübünü en iyi şekilde temsil ederek 4. Ve 5. olduk.

Turnuvayı düzenleyen Arhavi Majörler Briç Spor Kulübü başkanı Sayın Sefer Gedik, Doktor Mustafa Kemal Durmuş, Özay Otel sahibi Mustafa Bey ve Tüm Briç sporcularına gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz.

Arhavi Briç Spor kulübü Başkanı Sayın Sefer Gedik beyle yaptığımız konuşmada “yaklaşık üç yıldır her hafta Salı akşamları yapılan Briç turnuvası, katılımcıların çok keyif aldığı bir düzeye geldi. Artık Bridgemate’lerle yarıştığımız turnuvayı aylık şampiyonu belirlenen lig statüsüne çevirdik. Bu birliktelikte aramıza katılan çevre il ve ilçe sporcularının katkısı çok büyüktür. Rize Merkez, Fındıklı ilçesi ve Hopa ilçesinin değerli sporcularına buradan şükranlarımızı iletiyorum. İyi ki varlar. İyi ki aramızdalar. Dilerim yıllar boyu bu heyecanlı ve keyifli ortamı hep beraber paylaşırız” dedi.


Rize Briç Spor kulübü Başkanı Sayın İlyas Ülkü Tuğcu, Karadeniz gezisine çıkan Türkiye Briç Federasyonu kurucu ve Başkanı Sayın Nafiz Zorlu’yu Yeni kurulan külümüze davet etti. Rize Merkez Belediye Bloklarında bulunan kulüp lokalinde yapılan toplantıda Sayın Nazif Zorlu “Trabzon, Rize ve Artvin Briç Spor kulüpleri, birlikte lig usulü takım maçları yapmayı planlayıp uygulamaya geçirirseniz iyi olur” dedi. Bunun üzerine Sayın İlyas Ülkü Tuğcu Trabzon Briç Spor İl temsilcisi Sayın Şenol Seymen ve Artvin Briç Spor İl temsilcisi Sayın Sefer Gedik’le yaptığı görüşmeler sonucu olumlu sonuçlar elde edilerek, İleride kuracağımız ligin kalıcı ve her yıl yapılması kararlaştırıldı.

Briç Sporunun özelliği Dostluk, Kardeşlik, Sevgi, Saygı ve Yarışsaldır. Yapılan bu turnuvada dostluklar pekiştirildi. Sırlamada dereceye giren ve giremeyen sporcular mutlu bir şekilde buluştular ve mutlu bir şekilde evlerine döndüler.

Amacımız Briç Sporunu sevdirmek ve gençlerimize en iyi şekilde tanıtmaktır. dedi.

Paylaş
280 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize ile Arhavi’nin Spor Kardeşliği. için 7 Yorum

 1. RBSK.Bşk. dedi ki:

  Teşekkürler.Şimdilik birbirimizi tanıdık.Türkiye ve Düya hepimizi tanıyacak.Sevgiler ve saygılarımla.

 2. Anonim dedi ki:

  Değerli İlyas başkanım mücadeleni ilgiyle izliyoruz
  Briç sporuna katkın tartışılmaz

 3. Sefer gedik dedi ki:

  Briç sporun insana en büyük getirisi,yeni bir insan tanımaktır.Bölgede briç sayesinde öylesine büyük değerlere sahip insanlar tanıdımki bu spora daha sıkı bağlandım .adeta toplanaxağımız günü iple çeker oldum.BU tablonun oluşmasınaa vesile olan çevre ilve ilçeden rımı canı gönülden teşekkür ediyorum.çok kısa sürede bizlerde rizeye giderek turnuvalar düzenliyeceğiz. Böylece dalga daha büyüyecek trabzondan arkadaşlarımızlada beraber olma şansını yakalayacağız.Her Salı günü turnuva artık klasıkleşti.rizeyede inşallah bir gün nasip olur.ben tekrar buradan bizi onırlandıran tüm dostlarına şükranlarımı iletiyor,saygılar sunuyorum.

 4. bizim gıda ve manav der ki dedi ki:

  sayın değerli hocamız ilyas ülkü tuğcu liderliğindeki rize briç kulubünün arhavi briç kulubüyle olan kardeşliği bize rizeliler olarak gurur veriyor

 5. Keriman TUĞCU dedi ki:

  Sayın ,Muhammet KAN’a Zeka sporu Briç’e erdiği destek ve yaygınlaştırılmasındaki çalışmalarından dolayı teşekkür eder,başarılar dilerim..

 6. İlyas Ülkü Tuğcu dedi ki:

  Arhavi,Rize,Fındıklı veHopa briç sporcularından bir isteğim.Bir kez”Sevmekten kim usanır”Şarkısını dinlesinler.Teşekkürler.

 7. RBSK.Bşk. dedi ki:

  Dostluğumuz,briç sporu var olduğu sürece devam edecektir.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle