Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Başkanın yerine Atandı.Trabzonlu Başkana İlk Tebrik …

09 Şubat 2018

Rizeli Başkanın yerine Atandı.Trabzonlu Başkana İlk Tebrik …
 

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’dan AK Parti İstanbul Yeni İl Başkanına Tebrik Mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sektör Kurulu Başkan Sayın Bayram Şenocak’ın, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevine atanmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.


 

Kaan, açıklamasında şunları kaydetti:

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyemiz ve Sektör Kurulları Başkanımız Sayın Bayram Şenocak’ın, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevine atanmasını memnuniyetle karşılıyoruz. AK Parti teşkilatında üstlendiği görevleri başarıyla yerine getiren Şenocak’ın, siyasetteki tecrübesini, son derece önemli ve stratejik olduğunu düşündüğümüz bu yeni görevine başarıyla yansıtacağına gönülden inanıyoruz. Bayram Şenocak’ın bu yeni görevinin İstanbul’umuz, milletimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Kendilerine bu yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Paylaş
443 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle