Hoşgeldiniz   brazzers porno

Şampiyon Kızları Makamında Ağırladı.

09 Şubat 2018

Şampiyon Kızları Makamında Ağırladı.
Rize Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin  Rize’de  yapılan yüzme müsabakalarında büyük bir başarı göstererek takım halinde kızlarda il birincisi; Sudenaz FIRTINA, Simay OKUTAN, Sena TUFANOĞLU, İrem Sude KARAHAN, Şule ŞAHİN  ve erkeklerde ise İl ikincisi; Süleyman  Burak ALBAYRAK,  Eray YÜKSEL,  Emirhan ALTUNBAŞ, İbrahim DEMİRCİ, Mehmet Emin ŞAHİN olarak bölge finallerine katılmaya hak kazanan Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi Spor Kulübü öğrencileriyle okul müdürü Aydın MERTAYAK, Müdür Yardımcımız Abdullah SAMANGÜL, Beden Eğitimi öğretmeni Mehmet Salih DENİZLİ hocalarımızı makamında ağırladı.


 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN akademik başarılarının yanı sıra sportif alanlardaki bu başarılarının ilerideki yaşantılarına büyük bir katkı sunacağını ifade etti. Kendilerini teker teker tebrik ederek; ayrıca bu süreçte emeği geçen başta Beden Eğitimi hocamız sayın Mehmet Salih DENİZLİ’ye ve okul yöneticilerimiz ve ailelerini tebrik ederek bundan sonraki süreçte başarılarının devamını dileyerek, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak da daima yanlarında olacağını belirtti.

Paylaş
240 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Şampiyon Kızları Makamında Ağırladı. için 4 Yorum

 1. Emine Beyaz dedi ki:

  Çocukları ve emektar öğretmenleri tebrik ederim.yanlız başlık enteresan “ makamında ağırladı” .öğretmen olduğunu unuttuğun an eğitimciliğinin bittiği andır bilmeli insan.

 2. YORUM dedi ki:

  Beden eğitimi hocamız ve sporcu öğrencilerimizi kutluyorum,Bu onların kişisel başarısıdır.Kişisel başarıların arkasına sığınmayın,ilçemizde eğitim seviyesi yerlerde sürünüyor.Eğitimcilerimiz,sosyal medyada poz vermeye ayırdığı zamanı işlerine ayırsa daha verimli olacakları kanaatindeyim.Buradaki asıl sorun ,eğitimin başına atanan yöneticileri seçmekten geçiyor diye düşünüyorum.

 3. Birsel Aydın dedi ki:

  Millet harıl harıl üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Bizde ki olaya bak.akademik başarımız ilde sondan üçüncülük ilçe olarak klasik göz boyama..

 4. SÜLEYMAN ÖZAY dedi ki:

  MEHMET SALİH DENİZLİ ÖĞRETMENİMİZİ VE YARIŞMAYA KATILAN ÖĞRENCİLERİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle