Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Sponsorluk Tartışması Büyüyor.. VİDEO

09 Şubat 2018

Rize’de Sponsorluk Tartışması Büyüyor.. VİDEO
Türkiye iki gündür Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nun, kadınları aşağılamaya yönelik söylediği öne sürülen sözlerle çalkalanıyor.

Iddiaya göre Sütlüoğlu, kendisinden başkanı olduğu Yeşilçay Spor Kulübü kadın futbol takımı için yardım talebinde bulunan İdris Ocak’a “Kadın sporculara destek vermek günahtır” dedi. Bu iddiayı Pazartesi akşamı Kaçkar TV 7spor müdürü Alaattin Onay, TV’deki canlı yayında dile getirmişti.


Bugün akşam saatlerinde, iddialara cevap olarak yazılı açıklama yapan Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, iddianın asılsız olduğunu, kendisinden sponsorluk talebinde bulunan Alaattin Onay’ın, talebi karşılanmadığı için karalama yaptığını, kadın sporculara destek vermenin günah olduğuna dair bir ifade kullanmadığını belirtmişti.

ONAY VE OCAK İDDİALARININ ARKASINDA

Akşam saatlerinde haber bültenlerine düşen açıklamanın ardından ulaştığımız Kaçkar TV Spor Müdürü Alaattin Onay ile Yeşilçay Kulüp Başkanı İdris Ocak, iddialarının arkasında olduklarını, Genel Müdürün kendilerini zan altında bırakmaya çalıştığını söylediler. Alaattin Onay, Sütlüoğlu’na hodri meydan diyerek, yargı yolunu işaret etti.


Paylaş
397 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Sponsorluk Tartışması Büyüyor.. VİDEO için 10 Yorum

 1. Adem Yılmaz dedi ki:

  Genel müdür de Rize Merkezle bir türlü barışmadı bence

 2. Yeşil mavi dedi ki:

  Ben onu bunu bilmem. kim haklı kim haksız konusunda bir malumatım yok ama ne zaman sağlık ve doktor konusunda alaaddin beye gitsek bize her zaman yardımcı olmuştur. kendisine bir kez daha saygı sevgi ve teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

 3. dddddddddddddddddddd dedi ki:

  Alaaddin kardeşim tam bir aksiyonel.

 4. Arkotillli dedi ki:

  Alaattini çocukluğundan beri bilirim. Zaten eskiden beri uğraşıyor gn. md.le . İstediğini alamadı diye adamı karalamak için değişik sansasyonlara baş vuruyor.

 5. sadullahı ajh dedi ki:

  Alaadin bey koskoca gn md.le uğraşıyorsun. İllede topluma yarar sağlamak istiyorson sağlık programlarına devam et.

 6. asbaşkan haldoz dedi ki:

  Bu alaeddinde kimdir hahu kendini ne zannediyor. Vasfı ne bu adamın. Haddini bilsin bak.

 7. HAYDE dedi ki:

  Alaatin onay git çaykur binasından aşağı at hayde

 8. Alaattin dedi ki:

  sevgili sütlüoğlu
  keşke bayan takımlara reklam desteği vermeseydin.
  Kızların baldır bacakları ortada.açıkça avret mahallerini teşhir ediyorlar.Haramın cezası var.

 9. çamur at izi kalsın dedi ki:

  Kamu kurumları vatana millete hizmet için asli görevleri doğrultusunda harcamalarını yapmalıdır. Asgari ücretliler işçiden memurdan kısıp futbolcular ve sporcular zengin edilmesin

 10. Bir yazan dedi ki:

  Rizenin çalkalandığı vs yok bırakın suni gündem çabasını bakın şehitlerimiz var dua edin onlara
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle