Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de 75 Öğrenciye Tablet Bilgisayar.

11 Şubat 2018

Rize’de 75  Öğrenciye Tablet Bilgisayar.
 

İkizdere Kaymakamlığı öğrencilere tablet bilgisayar dağıttı.

Rize İkizdere Atatürk İlköğretim Okulunda okuyan 75 öğrenciye tablet bilgisayar dağıtıldı. Dağıtım töreninde bir konuşma yapan İkizdere Kaymakamı Adem Topaca’Sayın Valimiz Erdoğan Bektaş’ın desteğiyle Rize genelinde yürütülen DynED İngilizce eğitim projesi kapsamında İngilizce eğitimini okul dışında (evinde) devam ettirmek isteyen ancak ekonomik yetersizliği nedeniyle bilgisayar veya tablet sahibi olamayan ihtiyaçlı öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması amacıyla ilçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile yapılan ” Dil Eğitiminde Fırsatları Esitliyoruz Projesi” kapsamında 75 adet tablet bilgisayarı çocuklarımızla buluşturduk.


 

Çocuklarımızın sevinci bizim sevincimiz oldu. Öğrencilerimizin iyi yetişmesini isteriz. Bütün imkânlarımızı onlardan yana kullanırız. Okul aile veli işbirliği içinde bizlerde amir olarak her türlü çalışmada varız. Gençler yarınlarımızın teminatıdır. Bu kez 75 öğrencimizi sevindirdik, ihtiyacı olan çocuklarımıza her türlü yardımı da yapmaya devam edeceğiz’ dedi.

İSMET KÖSOĞLU

Paylaş
372 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de 75 Öğrenciye Tablet Bilgisayar. için 1 yorum

  1. İkizdereli dedi ki:

    Kaymakamımıza ve milli eğitim müdürümüze teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimize başarılar..
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle