Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Milletvekili Ayar, KADEM Rize Yönetimi ile bir araya geldi

13 Şubat 2018

Milletvekili Ayar, KADEM Rize Yönetimi ile bir araya geldi
Milletvekili Ayar, KADEM Rize Yönetimi ile bir araya geldi

AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, bu hafta sonu Rize Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yürütme Kurulu ve eşleri ile Rize Öğretmenevinde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Milletvekili Hikmet Ayar, eşi Huriye Ayar’ın eşlik ettiği yemekte, Rize KADEM ailesi ile tanışarak, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Teşkilatlanma, üyelik ve sistemli çalışma konularında tecrübe ve birikimlerini KADEM yönetimi ile paylaşan Milletvekili Hikmet Ayar, “Kadın ve Demokrasi Derneğinin Rizemize güzel hizmetler vereceğine ve birçok kadına ulaşacağına inanıyorum” diyerek desteklerini belirtti.KADEM Rize temsilcisi Öznur Günay ise “Toplumun bel kemiği aile, ailenin bel kemiği annedir, kadındır” diyerek KADEM’in misyon ve vizyonu hakkında bilgi verdi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemeğin ardından Rize Milletvekili Hikmet Ayar ve eşlerine KADEM Rize Temsilcisi Öznur Günay tarafından çiçek takdim edildi. Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile program tamamlandı.

Paylaş
255 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Milletvekili Ayar, KADEM Rize Yönetimi ile bir araya geldi için 2 Yorum

  1. vatandaş dedi ki:

    Mehmet Yılmaz arkadaşım,Lütfen insanlara sataşmayalım.Herkes işini yapıyor.Bak görmüyormusun,Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız neredeyse 24 saat çalışıyor.Bu fotoğraftaki poz veren insanlar da,çok iyi biliyorlarki,Rize de ne olursa olsun ,biz çalışsak ta çalışmasak ta Cumhurbaşkanımız için ,Rize li oy veriyor,X

  2. Mehmet Yılmaz dedi ki:

    Bırak o toplantıları da demiryolu ile ilgilen
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle