Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize 2053 Projesi. Gittiğimiz Yol Doğru…

13 Şubat 2018

Rize 2053 Projesi. Gittiğimiz Yol Doğru…
BAŞKAN KASAP, “GİTTİĞİMİZ YOL DOĞRU”…

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın Ankara’da katıldığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği “Kentsel Tasarım Rehberi Semineri” Rize Belediyesi tarafından 2017 Şubat ayında “RİZE 2053” proje süreci kapsamında başlanan “Rize Kentsel Tasarım Vizyonu” çalışması sürecini daha da heyecanlandıracağa benziyor. Başkan Kasap, “Bu çalışmamız gittiğimiz yolun doğruluğunu gösterdi, mutlu olduk” dedi.


 

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, proje ile ilgili; “Rize dört mevsim yaşanır güzellikte, Şehrimizin estetik, doğal güzelliği ve kültürel potansiyelini hayata geçirip, hak ettiği konuma getirmeyi planlıyoruz. Her köşesi ayrı güzelliklerle dolu olan şehrimizi Rize’nin zorlu coğrafi koşullarına rağmen turizm açısından geliştirip hem ulusal hem de uluslar arası düzeyde bilinir bir şehir yapacağız. Rize Belediyesi olarak Kentsel Tasarım çalışmalarına “RIZE 2053” Projemiz çerçevesinde başlamıştık. Bugün Çevre ve Şehircilik Bakanımız tarafından başlatılan bu çalışma, gittiğimiz yolun doğruluğunu gösterdi ve bizi mutlu etti” dedi.

Paylaş
444 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize 2053 Projesi. Gittiğimiz Yol Doğru… için 7 Yorum

 1. İsim * dedi ki:

  Önce meydanı bir bitirin insanların çektiği çileyi bitirin başka bir şey de yapmayın kalsın

 2. Tuncay dedi ki:

  Mustafa bey haklısın o halı sahayı bende biliyorum ve bir esnaf olarak başkanın dükkanıma gelip benden ruhsat sormasını bekliyorum…

 3. Tophaneli dedi ki:

  Başkan şu Kentsel Tasarım Rehberinin ne olduğunun açılımını Rizeliye yapsa da anlaşılsa daha iyi olmaz mı? 2053 te mi başlanılacak ya da o tarihte mi bitecek. Ama ne olduğunu bir anlatsana Sayın akademisyen Başkanımız. Şehre ne kazandıracaksın. Bir basın toplantısıyla bunun ne olduğunu anlatabilsen daha iyi anlaşılacak. İnşallah….

 4. Hakan Arıkan dedi ki:

  Sabah Sabah aldı beni bi gülme ya. 2053 diyorlar. Var 30 sene, demekki 30 sene daha rizeye çivi çakmayacaklar.

  15 yıldır verilen 15 proje sözü var 1 tanesi gerçekleşmiş değil, trabzona 15 yılda yüzlerce proje yapıldı şimdi de hızlı tren geliyor.
  Rize hala nelerle uğraşıyor.

 5. Bülent dedi ki:

  2018 den 2053 e ne zaman gittik belediyenin zaman makinesinimi var.

 6. Mustafa Keskin dedi ki:

  Sayın Reşat Kasap senin belediye başkanlığında Rize şehri ve halkı perişan olmuştur. Dün artık tüm Rizelinin dilinde olan Gülbahar Mahallesindeki kaçak halı sahayı gidip yerinde gördüm. Etrafındaki insanlar özellikle evlerinde ki yaşlılar ve çocuklu aileler sana açıkça beddua ediyor. Bu ruhsatsız ve kaçak halı sahanın faaliyetine göz yumarak insanları evlerinde rahatsız eden ilk belediye başkanı oldun. Bu sana 2023e kadar yeter…

 7. MEHMET KAYA dedi ki:

  ONU BUNU BIRAKTA KÜLTÜR SİTESİ KARŞISINDAKİ YÜRÜYEN MERDİVENLERİ YÜRÜTSENİZ DİYORUZ
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle