Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’den KUDÜS’e Destek Ziyareti

13 Şubat 2018

Rize’den KUDÜS’e Destek Ziyareti
Rize MÜSİAD’dan KUDÜS’e Destek Ziyareti

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Rize Üyeleri Filistin’in Başkenti Kudüs’e destek ziyareti gerçekleştirdi.

Yaklaşık 30 kişilik MÜSİAD’lı İş adamıyla Filistin’in başkenti Kudüs’e ziyaret gerçekleştiren MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan, Mescid-i Aksa sadece Filistinlilerin değil, tüm Müslüman âleminin olduğunu, Kudüs, Mekke ve Medine gibi bizim için kutsal olduğunu söyledi. Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Taylan, “Bütün dünya, yapılan bu haksızlığa, zulme ses çıkarmalı, tepkisini göstermelidir. Filistinli kardeşlerimiz, İsrail’in zorbalığına karşı gösterdikleri direnişte, Müslümanlardan istedikleri Kudüs’ü yalnız bırakmayarak oraları ziyaret etmemizdir. Filistin halkı tüm umutlarını bize bağlamış durumunda. Özgürlüğe açılan yolun Türkiye ile sağlanacağını düşünüyorlar. Dünyanın kadim şehirlerinden Kudüs semavi dinlerin ortak mirası konumundadır. Her dönemde insanlığa verdiği hissiyatla önemini koruyacaktır. Bizler için Kudüs, emanetlerin en büyüklerindendir. Peygamber Efendimiz ’in emanetidir, Miraç’ın emanetidir, Hz. Ömer’in emanetidir, Selahaddin Eyyubi’nin emanetidir ve Osmanlı’nın emanetidir. Bizlerde Rize MÜSİAD olarak, bu kutsal topraklarımızı yalnız bırakmayarak ziyaret ettik ve Filistinli kardeşlerimize yanlarında olduğumuzu gösterdik. Fırsat buldukça 82’inci MÜSİAD Yurt İçi Şubemiz olan Kudüs’ü ziyaret etmeye de devam edeceğiz.” Dedi.Paylaş
208 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’den KUDÜS’e Destek Ziyareti için 7 Yorum

 1. Fatih Er dedi ki:

  Kimse oraya milletin parasıyla gitmedi herkes anlını teriyle kanıp geziyor. Sen herkesi kendin gibi sanma..

 2. Fatih Er dedi ki:

  Kudüse gidenler arasındaydım ve Hz. İsa, Hz. Musa, Hz. İbrahim, Hz. Yusuf, Hz. Yunus, Hz. Süleyman, Hz. Ömer ve daha bir çok peygamberimizi ziyaret ettim tüm müslümanlar içinde dua ettim. Umarım sen dua ettiklerim arasında değilsindir.

 3. Fatih Er dedi ki:

  Bay habere bak, yorumlarına ismini yaz da bilelim bu çamur at izi kalsın diye düşünen lolo kimdir.

 4. HABERE BAK BE dedi ki:

  Haberde “üstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Rize Üyeleri Filistin’in Başkenti Kudüs’e destek ziyareti gerçekleştirdi.

  Yaklaşık 30 kişilik MÜSİAD’lı İş adamıyla Filistin’in başkenti Kudüs’e ziyaret gerçekleştiren MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan, Mescid-i Aksa sadece Filistinlilerin değil, tüm Müslüman âleminin olduğunu, Kudüs, Mekke ve Medine gibi bizim için kutsal olduğunu söyledi.

  MADEM FİLİSTİNİN BAŞKENTİ KUDUSTÜR GELDİĞİNİZ ZAMAN PASAPORTLARINIZDAKİ İSRAEİL MÜHÜRLERİNİ NE YAPACAKSINIZ?

  İSRAİLE GİDİP, FİLİSTİNE GİTTİK AYAKLARINA YATIP NE KAZANCAKSINIZ ? KİME BU KADAR LOLO YAPIYORSUNUZ, NİYE BU KADAR LOLO YAPIYORSUNUZ ?

  Editör bari bunu yayınla 🙂

 5. hedef 2019 dedi ki:

  destek ziyareti değil . dostlar alışverişte görsün

 6. Kadir demir dedi ki:

  Hdp kongresine katilan Filistinli Leyla halidiyide ziyaret etmeden donmeseydiniz gari..

 7. MEMLEKETTEN SELAMLAR dedi ki:

  HAZIR GİTMİŞLER ORADAN DOĞRU CEPHEYE GİDİN LİDERİNİZİ GURURLANDIRDIN ÖYLE MİLLETİN PARASIYLA GEZMELERİ YAPMAYLA OLMAZ ORADAN DOĞRU AFRİN’E GEÇİN SAVAŞINDA VATAN SİZİNLE ÖĞÜNSÜN .
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle