Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

ERASMUS Kapsamında Yurt Dışına Giden Öğrencileri Tebrik Etti.

28 Şubat 2018

ERASMUS  Kapsamında Yurt Dışına Giden Öğrencileri Tebrik Etti.
Rize’nin İkizdere İlçesi Fazliye –Hüseyin Turanlı Çok Programlı Anadolu Lisesinin öğrencileri ERASMUS Programı kapsamında Macaristan’ın Budapeşte şehrine giden öğrencileri ziyaret eden Kaymakam Adem Topaca öğrencileri kutlayarak tebrik etti.

Yayla turizminin Gastro Turizmi ile Desteklenmesi(Erasmus) Programı kapsamında Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği Eylem türü ile Budapeşte’ye giden öğrenciler Avrupa mutfağını inceledi.İkizdere Kaymakamı Adem TOPACA bu öğrencileri okullarında ziyaret ederek onlarla yaşadıkları tecrübeler hakkında sohbet etti. Öğrencilere konuşan Kaymakam Topaca’başarılı olmak için çok çalışmalı ve her konuya ilgi göstermelisiniz. Bakınız Türk Mutfağı ile Avrupa Mutfağını kıyaslayarak yerinde gördünüz. Türk mutfağı dünyanın en zengin natürel mutfağıdır. Yemeklerimizin tadını herkes biliyor. Mutfağımızın yemeğimizin kalitesini bozmadan yaşatmalıyız, buda sizin elinizden geçer. Avrupa mutfağını görmenizden mende memnun oldum. Macaristan’dan buraya gelecek öğrencilere de aynı ilgiyi göstererek Rize’mizdeki kendi mutfağımızı göstermelisiniz’ dedi.

İSMET KÖSOĞLU

Paylaş
231 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle