Hoşgeldiniz   brazzers porno

RTEÜ’ne Başvurdu. İlçeye Yüksek Okul İstiyor.

28 Şubat 2018

RTEÜ’ne Başvurdu. İlçeye Yüksek Okul İstiyor.
Rize’nin İkizdere İkizdere İlçesindeki, İkizdere Kalkınma Kültürel ve Doğal Varlıkları Koruma Geliştirme Derneği Başkanı İsmet Ekşi RTEÜ Rektörlüğünden İkizdere’ye Yüksek Okul açılması için istekte bulundu.

Derneğin çalışmaları arasında RTEÜ Rektörlüğü tarafından İlçeye bir Yüksek Okul açılması için girişimleri olduğunu açıklayan Başkan İsmet Ekşi’İkizdere ilçemizde Rize deki Üniversitemize bağlı bir Yüksek okul açılmasını istiyoruz. Dernek olarak hazırladığımızı dilekçeyi Rektörlüğümüze sunacağız. Bu hususta gerek dernek gerek ilçe halkı olarak üzerimize düşecek her türlü yükümlülüğü yerine getirmeye hazırız.Üniversite Rektörlüğümüz tarafından İkizdere de Yüksek Okul açılması halinde bunun ilçemize ekonomik, sosyal, kültürel ve bilimsel katkılar sağlayacağına ilçemizin gelişmesinde önemli rol oynayacağına inanıyoruz. Aynı şekilde ilçemizde yüksekokul açılması halinde derneğimiz ve ilçe halkı olarak gerek bu yüksekokulda görev yapacak akademik personele gerekse eğitim görecek öğrencilerimize sosyal ve kültürel katkı sağlayacağımız husussunda hiçbir tereddüdümüz yoktur’dedi.

İSMET KÖSOĞLU

Paylaş
1.264 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RTEÜ’ne Başvurdu. İlçeye Yüksek Okul İstiyor. için 18 Yorum

 1. OLMAZ dedi ki:

  Teee İkizderede okuyacak çocuklara yazık olur,okul masrafları artar,sosyal imkanlardan yararlanamazlar,vizyonları gelişmez,bakış açıları daralır,her hafta sonu rizeye gelmek maliyetli olur vs.

 2. Anonim dedi ki:

  değerlı takıpcıler ikizderede ıstenılen yuksekokul talebımız ve oğrencılerımızın yurdu ve sosyal imkanlarıda duşunulmuş ayrıca oyle abartılı yazmişsınızkı sankı ıkızdere mahrumıyet bolgesı bakınız hemen yanında ıspır ve erzurum doğuya a ılan kapısı ovıt tunelı hızmete vırdı bugun ılcemızde tek eksık olan sosyal falıyetler arasındakı gafe ler ınanıyorum hatta ben dernek başkanı olarak 2 adet sosyal tesıs vadedıyorum halk zaten kendısı teşebuscu olur .rahat olun gereğı duşunulmuştur arz ederım

 3. Bugüne kadar neden dilekçe vermedin. dedi ki:

  Hukuk Fakültesini İkizdere’ye taşıyoruz.Su ürünleri fakültesini ikizdere taşıyoruz.

  Siz ikizderelilerden de ricamız.bu fakültelerde öğrenci olmadığından öğrenciymiş gibi yaparak dersliklerde oturmanız.

 4. Üniversiteli dedi ki:

  Lütfen bir ilçeye yüksekokul yaptırmayı düşünmenin yanında onun yurdunu, sosyal alanlarını da düşünün. Ayrıca ulaşımı, imkanları da cabası. Evet ilçeniz gelişecektir ama öğrenci madur olacaktır.

 5. Üniversiteli dedi ki:

  Bir Rizeli olarak yaptığınız yorumu kınıyor ve size şunu sormak istiyorum, Hakkari ve Tunceli’de yaşayanlar insan değil mi? Üniversiteye, eğitime ihtiyaçları yok mu? Lütfen bu ayrımcılıklı düşüncelerinizi bir kenara bırakır mısınız!?

 6. Merhaba dedi ki:

  İkizdere kışın mahrumiyet bölgesi oluyir kışın iyi bir düşünce ama fiziki yetersiz lik var önemli olan orayı büyütmek değil doğallık korunsun yeter İkizderelu bile kışın durmazken öğrenci niye dursun sadece okul yapmak la olmaz ki yurt sosyal alan şehir içinde öğrenci ye yönelik işler de lazım

 7. İsmail K. dedi ki:

  Güneysu da yapılan ve çürümeye terk edilen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi binası İkizdere ye yapılsaydı hem İkizdere nin sıcak suyu şifa dağıtırdı hemde öğrenci gelir mi diye bir düşünce oluşurdu. İkizdere Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulu da sağlık sektörüne Fizyoterapistler yetiştirmiş olurdu. Konforlu yapılacak öğrenci yurtları öğrenciyi İkizdere de tutardı, Kaymakamlığın ve Belediyenin girişimiyle ekonomik anlamda güçlü ailelerden öğrenciler burs sağlanabilir vb. teşviklerle sorun yaşanmayacağını düşünüyorum.

 8. Murat dedi ki:

  Bir yerin gelişimi için yüksek okul, fakülte çok büyük etkenler. İkizdere, Çamlıhemşin ve Hemşin ilçelerimize fakülte veya yüksek okul kurulması bu ilçelerin gelişimine ok büyük katkı sağlar. İlçelerimize spor bilimleri fakültesi, orman fakültesi, veteriner fakültesi, iletişim fakültesi vb. kurulabilir.

 9. İsmet Kösoğlu dedi ki:

  Tunceli’de Hakkari’de üniversite açılırsa İkizderede çok görülmemeli.

 10. mimar dedi ki:

  ilçelerdeki yükseokullardan mezun olanlar hemen iş bulduda .ayrıca orda okuyacan ögrencı bulabılecekmısınız

 11. Hakan Arıkan dedi ki:

  Rize’ye üniversite bile açılmamalıyken ikizdereye yüksekokul çok ilginç

 12. beybaba dedi ki:

  Öğrenci okuyacak

 13. Poyraz dedi ki:

  Ayıptır be. Milletin çocukları sizin oyuncağınız mı! Ne var ilçelerde? Şehir merkezi dışında tek bir bölüm olmamalı. Çocuklar perişan oluyor ilçelerde. Devletin parasında boşuna gidiyor buda cabası

 14. mustafa holoğlu dedi ki:

  İkizdereli kardeşime teşekkür ederim…Önerisi alkışlanacak öneridir..Yürekten teşekkür ediyorum..Diğer İkizdere dernekleri de Belediyelere gidip araba istesinler piknik yapmak için..Örnektır sayın Ekşi..Alkışlıyorum..VAROLASIN..

 15. Halit dedi ki:

  Kenanbey nrsini düşüncez ayıptır sorması?

 16. Ela dedi ki:

  Yahu şunu yapmayın. Öğrenciye yazık değil mi? İlçelerdeki öğrencilerin ne büyük zorluklar çektiklerinin farkında değil misiniz? Bu nasıl çıkarcılık? Ayıptır, günahtır

 17. Âli ekşi dedi ki:

  Ikizdere şu anda koyden farksız ikizderenin boyle bir yatirima acil ıhtiyaci var ama dikkat edin boyle yatırımlar teklifler geldi gelmesine oradaki millet yer vermezuk arazimuz gider dediler oradakiler karşi geldi

 18. Kenan dedi ki:

  Yahu öğrenciyi düşünün az.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle