Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kasap’tan Beddualı Sitem. Bu Beddualar Kime ?

03 Mart 2018

Kasap’tan Beddualı Sitem. Bu Beddualar Kime ?
RİZE BELEDİYE BAŞKANINDAN BEDDUALI SİTEM.

BU BEDDUALAR KİME ACABA?

Bir süre önce Rize medyasına yaptığı açıklamada bazı siyasilerin çalışmalarına engel olup takoz koyduğunu öne süren Rize belediye başkanı Reşat Kasap şimdi de serzenişlerini sosyal medyadan kamuoyuna ulaştırmaya başladı.

İktidara mensup partiden belediye başkanı olmasına rağmen partisine mensup kimi isimlerin çalışmalarına engel olduğunu ima eden Rize belediye başkanı Reşat Kasap hatırlanacağı gibi meydan projesinin gecikmesinin ana nedenini bazı siyasilerin kendisine engel olmasına bağlamış, bununla Rize’de bazı siyasi isimleri ima etmiş,ancak herhangi bir isim vermemişti.

Anlaşıldığına göre başkan Kasap’ın adını vermediği bu siyasilerle arası iyice gerilmiş durumda. .Çalışmalarının engellenmekte olduğu düşüncesi başkan Kasap’ı iyice bunaltmış olmalı ki; artık bunu yazılarında dile getirmekten kaçınmıyor.


 

Kamuoyunda açığa çıkan bu parti içi siyasal tartışmalar öyle bir boyut kazanmış durumda ki, bunun için sadece yerel medya değil sosyal medyadaki kişisel hesaplarda kullanılmaya başlandı.

Rize belediye başkanı Reşat Kasap facebook hesabından yaptığı açıklamayla çalışmalarına engel olanlara hakkını haram ettiğini belirterek, beddualarda bulundu..

Başkan Kasap facebook hesabından şu açıklamayı yaptı;

Reşat Kasap

 

HAKKIM HELAL DEĞİLDİR,
bilerek
engel çıkaranlara,
Işleri savsaklayıp yavaşlatanlara ve bunda payı olanlara,
Kendi menfaatlerini Ülke ve Milletin önüne koyarak vatanını sevenlere kötülük yapanlara,
Nice fidanlar vatan din uğrunda şehit düşerken, arkada fırsattan yaralananlara,
Kumpas kurup şantaj yapanlara,
Reisimize dost görünüp, Onu sevenlerin gözlerini oyanlara,
Hak üzere mücadele edenleri yok sayanlara,

Kamuoyu başkan Kasap’ın bu açıklamayla kim veya kimleri ima ettiğini, beddualarına muhatap olan kişilerin kimler olduğunu şimdiden merak etmeye başladı.


 

Bakalım bu tartışma önümüzdeki günlerde nereye varacak !..

Paylaş
1.414 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Kasap’tan Beddualı Sitem. Bu Beddualar Kime ? için 25 Yorum

 1. Üniversiteye öğretim üyesi olarak geçiniz dedi ki:

  Sayın kasap

  belediyede brüt 12.486,70 TL net 9.500 Tl alıyorsunuz.

  RTE üniversitesine öğretim üyesi olarak geçseniz 10 bin maaş 2-3 bin tl de ekders olmak üzere 13 bin TLalırsınız.

  partililerle uğraşmazsınız.bana ihale ver.benim imarımı artır.benim adamımı işe al gibi sıkıntılardan da kurtulursunuz.

 2. GERÇEK RİZELİ dedi ki:

  BAŞKAN ELİNDEN BİR ŞEY GELMİYORSA BU KİŞİLERİ REİSE SÖYLE GEREĞİNİ YAPAR. BUNLARI AZ ÇOK HALKDA BİLİYOR. X OY KAYBEDERİM KORKUSU İLE İŞLER YÜRÜMEZ. GEREĞİNİ YAPACAKSIN. ÖYLE SOSYAL MEDYADAN YAYIN YAPARAK BU İŞLER OLMAZ. HA ELİNDEN HİÇ BİR ŞEY GELMİYOR İSE BİLDİKLERİNİ REİSE ANLAT. İNAN Kİ O GEREĞİNİ YAPACAKTIR.

 3. ismail murteza dedi ki:

  Rizemizin son 30 yılı heba edilmiştir. anap dönemi vesonrası. Başka illeri görüyoruz üzülüyoruz .son 25 yıl siyasette rize önde fakat güzel projeler getirecek brokratlar yok.Rizenin kaderiyle oynayan bazı şahsiyetler yeneden karşımızda. Halkımızın bunları değerlendireceğini düşünüyorum.

 4. atmaca dedi ki:

  kim rizenin gelişimini engelliyorsa,ALLAH bildiği gibi yapsın onları…….ALLAHIM kim rizeye hizmet edecekse onları makamlara getir. Hizmet etmiyenleri hiç bir yere nasip etme ALLAHIM. Amin.

 5. Ahmet Yıldız dedi ki:

  Birbirinize beddua edeceğiniz yerde, madem bir makam işgal ediyorsunuz, Rize için ne yapabilirim diye düşünsenize…

 6. Ümit dedi ki:

  Hadi inşallah… güle(meye) güle(meye)…

 7. yaser dedi ki:

  yolun açık olsun arkana bakmadan git 5 senemizi heba ettin suyun içinde susuzluk yaşattın

 8. Berk dedi ki:

  Bazı şeyleri Rize’de yapmaya gücü yetmediğini ifade ettiğine bir bir şahidim. Belediye içinde önceki yönetimden kalan kişilerin sabotajları ile her geçen gün dahada yalnızlaştırılıp güçsüz bir hale düşürüldü. Bu durumun üstesinden gelecek politikalar geliştiremediği için başarısız başkan olarak hafızalarda yer edinecek. Düşürüldüğü durum içler acısı. Kendisine hiç bir iş yaptırmamaya ant içmiş çıkar teşkilatı içim kolay bir hedef oldu.

 9. kalemsiz dedi ki:

  belli ki yol göründü, yolun açık olsun diyemiyorum çünkü olmayacağını biliyorum.asıl yazacaklarımı bomba haberden sonra yazacağım.

 10. Veli dedi ki:

  Siz önce kendi okulunuzu temizleyin

 11. Tevfik Ağansoy dedi ki:

  Başkan sen Rize için tam bir hayal kırıklığı idin. Tek yaptığın doğru işi Yağlıtaş projesi idi. Onunda sonunu getiremedin. Eline yüzüne bulaştırdın. Seni kimler engelledi, projeyi kimler bitirdi millete açıklayamadın. Meydand Projesinde battın. Suya gömüldün. Beddualı şehir dedin. Sende beddua eder oldun. Rizeli Şaban Şimşek alçakça harcandı, ağzını açıp bir laf edemedin. Şimdi sıra sendedir. Güle güle…

 12. Rizeli dedi ki:

  İktidara mensup Belediye Başkanı beddua ediyor.Kime inanalım.Kim köstekliyormuş,isimlerini tek tek açıkla ki bilelim ve Rize’ye hizmeti engelleyeni bilelim ki bir daha OY vermeyelim .

 13. Mustafa53 dedi ki:

  Sitem ettiği kişiler belli x x iki tane xli Aklınca belediyeye akıl vercek siz önce rize ye bi çivi çakın

 14. Mahmut erim dedi ki:

  Yandas trol 10numara projeleri AK PARTI sundu . Anlamadan kendi trolu oldugun partiyi karaliyorsun haberin yok. Sana cevap yazmaya bile degmezdide neyse

 15. FENERLİ dedi ki:

  ÖN NUMARA PROJELERLE RİZEYİ UÇURACAKTI UÇURTMA YIRTILDI KUYUMCULAR SOKAGINDAKİ ŞEMŞİYELERE BAKINCA SENİ HATILAYACAK RİZE MERAK ETME ANKARADA YİNE BİR KURUMUN MÜDÜRLÜGÜNÜ VERİRLER SANA RİZENİN BEŞ YILI HÜSRAN OLDU ÇEKİLECEK ÇİLESİ VARMIŞ

 16. hefef 2019 dedi ki:

  az öçe ilbaşkanı sokakta idi nedense herkez halinden memnundu.hiçkimsede bu rize nereye gidiyor sormazmı. şindi sorarsınız sen sor diye bende onu bekliyorum inanınki soracağim da hep aynı yerlere ve kişilere uğruyor

 17. MİLLETE KUL HAKKINA HESAP VAR EYYY PROF. dedi ki:

  SAYIN BAŞKAN O MAKAM HALKIN HİZMET MAKAMIDIR YAPAMIYORSUN BENCE İSTİFA ET x GELDİĞİN CAMİADA DÖN x

 18. Öylebiri dedi ki:

  En az para kasap döneminde yenmiştir. Önceki dönemler götüren götüreneydi

 19. şehir dedi ki:

  Beddua seansları başlamışsa yakında şenlik var demektir.

 20. Yakup Uzunalioğlu dedi ki:

  Sayın başkan beciksizliğini örtmek için başkasını suçluyor.Rize’de bir başkan vardır, yoksa eşbaşkan da var mıdır.Türkiye’de işier Rize Belediyesinin işleri gibi ilerlemesine devam edecek olursa, kıyamete kadar bitmezler.Cumhuriyet meydanını rezil edip bıraktılar.adını da gereksiz yere değiştirdiler.Atamızın büstünü toplumdan kaçırdılar.Bu zihniyet Atamızın büstünden korkan korkaklardır…

 21. Ahmet Yazıcı dedi ki:

  Orası beddua makamı değil, icraat makamıdır, varsa bir sıkıntı bunu halka açık açık söylemeli başkan! Sen Rize ilinin başkanısın, onun bunun değil. Başkanın yapacağı en doğru hareket budur

 22. MEHMET KARA dedi ki:

  BAŞKAN BEY, İÇİN DOLU OLDUĞU BELLİ. BU PSİKOLOJİ İLE BÖYLE BİR İLDE BAŞKANLIK YAPILMAZ. ALINMANI BEKLEMEDEN X VE HER BİLDİĞİNİ SÖYLEYEREK İSTİFA ET BENCE. MEVCUT İŞLEYİŞ BELKİ DÜZELİR. RİZENİN DÜZELMESİNER DE HİZMET ETMİŞ OLURSUNUZ.

 23. Osman Turan dedi ki:

  Allah kimseyi bu Reşat kasapın durumuna düşürmesin, söyledikleri doğru ise istifa etmesi lazım. Daha dün yıldız kent ünvanı alan başarılı belediye başkanı olduğu reklamını yapmıyormuydu. Sonra Rize belediyesinin çalışmalarını engelleyecek güç kimlerde var, kendi partisinde var. O zaman kendi partililerine beddua eden bir başkan o koldukta niye oturur.Hem beddua edip hemde beddua ettiklerinin söylediklerini yapmak içinmi istifa etmiyor. Ne hale getirdiniz bu şehri…

 24. derepazarılı dedi ki:

  kendı yanınızdakı kısılere bakın yalandan vıdı vıdı yapma unutmakı MELIH GOKCE gıttı sende gıdersın az kaldı yakındır

 25. Yüksel CANBAZ dedi ki:

  Başkanım kale yolu ve deresini menfaatleri doğrultusunda değiştirip rant sağlayanlara diyordur. 3 lira ile yapılacak yolu sırf birileri daha çok zengin olsun diye devlete 10 liraya mal edenlere söylüyordur. (bana göre)
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle