Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Avcı, Cumhuriyet Caddesindeki Hem Sorun Dinledi, Hem Sohbet Etti.

07 Mart 2018

Avcı, Cumhuriyet Caddesindeki Hem Sorun Dinledi, Hem Sohbet Etti.
İl Başkanı Avcı Esnafı Dinledi

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı Cumhuriyet Caddesindeki Esnaflarla bir araya gelerek hem sorunları dinledi hem de sohbet etti.

AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İl başkanı Avcı bugün İl başkan yardımcısı Aziz Uzun, İl yönetim kurulu üyesi Şaban Turgut, Merkez İlçe Başkanı İshak Alim, Rize belediye başkan yardımcıları Coşkun Yeğen ve Saffet Kopuz’la birlikte Cumhuriyet caddesindeki esnaflarla bir araya gelip sohbet ederek esnafların sorunlarını tek tek dinledi.


 

Esnaf ziyaretlerine yoğun bir şekilde devam eden İl başkanı Avcı her fırsatta hemşerileriyle bir araya gelmeye gayret gösterdiğini belirterek; “ Esnaflarımızla bir araya gelerek onların sorunlarını ve önerilerini dinliyoruz. Onların sorunu bizlerin sorunu. Bizler sadece seçimden seçime değil her zaman vatandaşlarımızla bir arada olmak için çalışıyoruz. Sorunları birinci ağızdan dinlemek ve bu sorunların çözümünü de ortak akılla bulmanın gayretindeyiz. Bugünde il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız, merkez ilçe başkanımız ve belediye başkan yardımcılarımızla birlikte esnaflarımızla bir araya gelerek onların sorunlarını, taleplerini ve çözüm önerilerini dinleyerek istişarede bulunduk.” Dedi

Esnaflar ise İl başkanı Avcı‘ya ve beraberindekilere kendilerini ziyaret edip sorunlarını dinledikleri için teşekkürlerini iletti.


 

İl başkanı Avcı Esnaf ziyaretinin ardından gün boyunca makamında hemşehrilerini ağırlayarak onların sorun, talep ve önerilerini bire bir dinledi.

Paylaş
374 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Avcı, Cumhuriyet Caddesindeki Hem Sorun Dinledi, Hem Sohbet Etti. için 4 Yorum

 1. SALARHALI dedi ki:

  rizenin iyiliğini istiyorsanız eğitmde torpili ile yönetici seçmeyi ve öğretmenleri görevlendirmeyi bırakın. sayın başkan emin olun bu rizeye kazardıracağız artı bir değer olur. çünkü rize deyince torpil öne çıkıyor . eğer adaleti makam ve olumlu düşüncelerinizle çalıştırırsanız o zaman herkes size daha çok değer verir.

 2. Adalet ve kalkınma dedi ki:

  Namuslu Memur bir kelime yazmış işkurdan görevlendiren bayan kardeşlerimiz hepsi parti teşkilatlarında görevli dirler

  Bu demek oluyor ki işkurdan iş sahibi olmak için parti bağlantılı olmak bu memlekette her eşit birey anayasal çalışma ve ekonomik haklara sahip. Sadece bir partiye mensup olmak insan hakları ihlali dir

  Doğru olan hak eden tarafsızca bir yere atanmalı siyasi partilerin görevi adil dağılımı sağlamak olmalıdır.
  Kul hakkına girmemek de önemli bir husustur.
  Bir Parti’ye bir yöreye mensup olmak bir ayrıcalık değildir.
  Bu hususlar toplumsal Adalet ve kalkınma için gereklidir.

 3. MUHAMMED dedi ki:

  yorumları yayınlamıyacaksanız niçin böyle bir sütun açtınız?

 4. NAMUSLU MEMUR dedi ki:

  Sayın Muhammet Avcı değerli il başkanımız sizi gerçekten seviyoruz delikanlı uşak size çok ivedi uyarıda bulunuyorum 2003ten itibaren ilimizdeki makamları işgal eden iş bilmeyen ve öğrenmekten de aciz sırtını sizlere dayamış torpilli sizlerin atadığınız müdürleriniz bunları bu şehirden gönderinde kurumlar hizmet üretsin halk refaha ulaşsın değerli il başkanı Muhammet avcı size bir tavsiyem var geçen dönemde kurumlarda 9 ay süreyle iş kurdan maaş alan ve özel idare ile belediye aracılığıyla ilimizde ve ilçelerde ve tüm Rize’deki kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan bayan kardeşlerimiz vardı bunların çoğunluğu partimizde ve teşkilatlarında görevlidirler bunları dinlemelisiniz bunlar size durumu özetleyecek tır değerli Avcı çok ivedi bu işleri yapınız torpilli müdürlerin acilen bu şehirden gönderilmeleri gerekir eğer başarı ve yüksek oy isteniyorsa gerçeklerden kaçamazsınız saygı ve selamlar .
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle