Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Zeka ve Akıl Oyunları İçin Özel Derslik Açıldı.

07 Mart 2018

Rize’de Zeka ve Akıl Oyunları İçin Özel Derslik Açıldı.
HASAN KEMAL YARDIMCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE ZEKÂ VE AKIL OYUNLARI İÇİN ÖZEL DERSLİK AÇILDI.

Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde açılan sınıfla, öğrencilerin analitik düşünme becerisini geliştirmek, hızlı ve doğru karar verme yeteneğini artırmak hedefleniyor. Dış kapısından içindeki duvarlara kadar, öğrencilerin ilgisini çekecek şekilde özel olarak boyanan ve masaları hem bireysel hem de takım oyunlarının rahatlıkla oynanmasına imkân sağlayacak şekilde düzenlenen sınıfta Satranç, Mangala, Koridor, Dokuz Taş, Dama, Tangram, Quarto, Katamino, Cubic Race gibi 20 çeşitten fazla eğitici ve yaratıcı oyun seti yer alıyor.


Açılışa İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Hamdi Yılmaz ve çeşitli kurumların yöneticileri ile misafirler katıldı.

Okul Müdürümüz Vedat MAZGAL, açılışta yaptığı konuşmada okulun güzel bir ortama kavuştuğunu, öğrencilerin burada eğlenceli vakit geçirirken, bir yandan da zekâlarını geliştirmeyi ve mantık yürütmeyi kavrayacaklarını dile getirdi. Sınıfın okul öğrencilerine hayırlı olmasını diledi ve açılışa katılanlara teşekkür etti.

Açılışa katılan Protokol Üyeleri, öğrencilerle bu sınıfta bir araya gelerek öğrencilerle sohbet ettiler.


İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi Yılmaz, akıl oyunlarının öğrencilerimizi kötü alışkanlıklardan koruduğunu, aynı zamanda sosyalleşmelerini sağladığını, özellikle bilgisayar ve internet bağımlılığının olumsuz etkilerinden kurtardığını belirtti. Açılan sınıfın, okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diledi.

Paylaş
438 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Zeka ve Akıl Oyunları İçin Özel Derslik Açıldı. için 5 Yorum

 1. BALEVABAL dedi ki:

  rabbim hayırlı etsin

 2. Kıskananlara dedi ki:

  Siz kendi çöplüğünüzde oynayın…

 3. ergonametrist dedi ki:

  kara kara perdeler olmaz bir kere akıl oyunları odasında

 4. Baba dedi ki:

  Hasan Kemal Yardımcı MTAL yakaladığı motivasyon ve ekip ruhu ile sağlam adımlarla ilerliyor.Mesleki eğitim uzun soluklu bir iştir.Konulacak her tuğla önemlidir.Bu haberin yapılmasına bile kerhen onay veren Reklama promosyona değil eğitime öğretime ağırlık veren her fırsatta öğrenci ve öğretmenin yanında olan okul müdürü ve yönetimini kutlarım.

 5. Anaokullu dedi ki:

  Anasınıfı düzeyinde olmuş. Yinede tebrikler
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle