Hoşgeldiniz   brazzers porno

“Eşofmanlı Kız öğrencilerden Tahrik Oluyorum” Diyen Öğretmen Memurluğa Atandı

09 Mart 2018

“Eşofmanlı Kız öğrencilerden Tahrik Oluyorum” Diyen Öğretmen Memurluğa Atandı
Konya’da sosyal medya hesabından beden eğitim derzinde eşofman giyen öğrencilerin zina yaptığı iması içeren mesajlar paylaşan felsefe öğretmeni Ercan Harmacı’ya verilen ‘meslekten ihraç’ kararına tepki gösteren Eğitim-Sen Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan, “İhraç demek meslekten atılmak, devlet memurluğundan atılmak demek. Ancak bu kişi devlet memurluğu yapmaya devam edecek. Meseleyi ‘ihraç edildi’ diyerek kapatmak istiyorlar. Aslında korumaya aldılar. Resmen ödüllendiriliyor” diye konuştu.


 

Konya’da sosyal medya hesabından beden eğitimi dersinde eşofman giyen öğrencilerin zina yaptığı iması içeren mesajlar paylaşan Ayşe Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi felsefe öğretmeni Ercan Harmancı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılan soruşturma sonucunda öğretmenlik mesleğinden ihraç edildi. Ancak Harmancı, yardımcı hizmetlerde görevlendirilmek üzere memurluk görevine devam edecek.


 

Soruşturma sonucunda alınan kararı SÖZCÜ’ye değerlendiren Eğitim-Sen Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan, bu kişiye verilmiş herhangi bir ceza, uyarı, maaş kesme vs. yok. Meslekten ihraç edildi deniliyor, ancak devlet memurluğuna devam edebiliyor. Meslekten ihraç demek, meslekten atılmak, devlet memurluğundan atılmak demektir. Meseleyi ‘ihraç edildi’ denilerek kapatmak istiyorlar. Aslında bu kişi korumaya alındı. Çünkü bu kişi herhangi bir okulda masa başında görev alabilecek ve okulda olmaya devam edecek. Resmen ödüllendiriliyor” diye konuştu.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş da Harmancı hakkında alınan kararı sosyal medya hesabından eleştirerek, “Eşofmanlı kız öğrencilerden tahrik oluyorum’ diyen Felsefe Öğretmeni Ercan Harmancı, göstermelik bir soruşturmayla öğretmenlikten memurluğa atandı. Harmancı hiçbir ceza almadığı gibi adeta ödüllendirildi. İktidar, sapık zihniyeti teşvik ediyor ve koruma altına alıyor” dedi.

Yurdagül UYGUN/Sözcü
 

Paylaş
699 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

“Eşofmanlı Kız öğrencilerden Tahrik Oluyorum” Diyen Öğretmen Memurluğa Atandı için 2 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    İyi halt etmişler. Öyle pislik öğretmenler varki sosyal medya hesaplarından kendilerini güzel tanıtıyorlar bu tip öğretmenleri çekeceksin copa dertleri öğretmenlik yapmak değil belden aşağı konuşulsun aylık maaş 5 bin gelsin umrundamı eğitmenlik

  2. Anonim dedi ki:

    Vay hain vay. Sapik herif.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle