Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yıldız’ı Yedirmeyiz Diye Twit attı

09 Mart 2018

Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yıldız’ı Yedirmeyiz Diye Twit attı
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ; Nurettin Yıldız’a sahip çıkarak , Nurettin Yıldız’ı yedirmeyiz diye twit attı . Twitin içerisine kendisine kalkan olarak Cumhurbaşkanı’nı da eklemeyi unutmadı 

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız’a sert tepki göstermişti.

6 yaşında çocukla evlenilebileceğini, asansörde halvet olabileceği gibi skandal sözler sarf eden Yıldız’ın “Kadınlar kocalarından dayak yedikleri için şükretmeli” açıklamasını hatırlatan Bahçeli “Meczubun biri çıkıp kadınlara kocalarından dayak yedikleri için şükretmeleri gerektiğini söyleyebiliyor. Bunu diyanet adına yapabiliyor. Ne ara bu kadar sapık türedi” diye tepki göstermişti.


Önceki gün ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler” diyen Yıldız’a, isim vermeden yüklenmişti. Erdoğan, “Bazılarının dikkat çekmek için kavramları eğip, bükerek söyledikleri sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktu” ifadelerini kullanmıştı.

İL MÜDÜRÜ ; NURETTİN YILDIZ’I YEDİRMEYİZ

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü, Murat DEMİR ; Nurettin Yıldız bizimdir , kimseye yedirmeyiz diye twit attı. Twitin içerisine de Cumhurbaşkanı’nı ekleyerek şark kurnazlığı ile kendisine Cumhurbaşkanı’nı kalkan yaptı.

Milli Eğitim Müdürünün Nurettin Yıldız’a sahip çıkması akıllara şu soruyu getiriyor .


 

Devlet içerisinde bu zihniyete sahip daha ne kadar yönetici var ?

Murat Demir’in twiti

kamudanhaber

Paylaş
593 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yıldız’ı Yedirmeyiz Diye Twit attı için 5 Yorum

 1. Tatar ramazan dedi ki:

  Tayyip Nurettini elestirdi. Nurettin yiyildi mi bilinmez ama sen her an ayvayı yiyebilirsin…

 2. Erdem dedi ki:

  Bu adam sadece Nurettin denen şahsi sahiplense makamında n olacağı ni bildiği için cumhur başkanı na da yağ yakmayı unutmamış! rüzgar gülü gibi adamlar…

 3. Rizeli dedi ki:

  Yine dine saldırcak bir yer buldunuz. Ama unutmayı Allahın tokadını yiyen iflah olmaz.

 4. Mustafa dedi ki:

  Sen şimdi milli eğitim müdürümüsün! bunun olduğu binada asansöre kadın kız binmesin.bunun olduğu mekana kimse eşini ve kız çocuğu nu gönder mesin

 5. adm dedi ki:

  Bir kitabda yanliş yazilan sözler sansur edilir veya ona itiraz edilir yoksa bütününe taarruz edilip iptal edilmez
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle