Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

KADEM Rize’nin Kadınları ile Bir Araya Geldi.

10 Mart 2018

KADEM Rize’nin Kadınları ile Bir Araya Geldi.
KADEM RİZE’NİN KADINLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.

Kadın ve demokrasi derneği (Kadem) Rize nin tüm kurum ve kuruluşlarından ve her kesimden kadınları bir araya getirdi. Rize öğretmen evinde gerçekleşen kahvaltı etkinliğine Rize Valisinin eşi Sayın Esma BEKTAŞ hanımefendi, Rize Belediye Başkanının eşi sayın Menduha KASAP hanımefendi ve Rize nin değerli protokol eşleri, Şehit aileleri, Muhtar eşleri, STK başkanları ve Rize ye önem ve değer katan tüm kadınların katılımıyla programa başlandı.


Açılış konuşmasını yapan KADEM Rize İl Temsilcisi Sayın Öznur GÜNAY konuşmasına Rize’nin güçlü kadınları ile bir arada olmanın mutluluğunu paylaştı. Konuşmasının devamında “Kadem’in misyon ve vizyonundan yola çıkarak siz Rizeli kadınlarımızla çok güzel ve başarılı işlere imza atacağız. Her geçen gün büyüyeceğimiz bu yolda siz Rize’nin gönlü Karadeniz, gözleri Kaçkar, yüzü çay çiçeği güzel kadınlarımızdan destek bekliyoruz. Etkinliklerimizle Rize de farkındalık yaratmaya devam edeceğiz. Çünkü kadın; dünyanın yüzde ellisini temsil eden ancak yüzde yüzünü dünyaya getirendir” diyerek kadınların toplumdaki yerine ve önemine vurgu yaptı.

Program dilek ve temennilerin dinlenmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Paylaş
395 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle