Hoşgeldiniz   brazzers porno

‘’İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 97’inci Yılını Kutluyorum’’

12 Mart 2018

‘’İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 97’inci Yılını Kutluyorum’’
‘’İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 97’inci Yılını Kutluyorum’’

Milletimizin İstiklal Marşı’ndan saçılan bağımsızlık, özgürlük ve hakkaniyet ışığı ile yolunu aydınlatmaya devam edeceğini, Milletimiz, bütün yokluk ve sıkıntılara rağmen, son derece güçlü düşmana karşı verdiği ve kazanılması imkânsız görünen İstiklâl Mücadelesinden galip çıkmıştır.

Türk Milleti’nin bu azim ve kararlılığı, Mehmet Akif’in şahsiyetinde vücut bulmuş ve onun şekillendirdiği İstiklâl Marşı ile de bütün dünyaya haykırılmıştır.


 

İşte Millî Marşımız, milletimizin bu yüksek karakterinin temsil edildiği ve bu nedenle de ‘İstiklal Marşı’ olarak anılma yüksekliğine erişmiş istisnai bir metindir.

İstiklal Marşı’ndaki anlam ekseninde ilerleyen milletimiz; bu metinlerden saçılan bağımsızlık, özgürlük ve hakkaniyet ışığı ile yolunu aydınlatmaya devam edecektir.

Bu vesileyle ulusumuzun ortak değeri olan İstiklal Marşı’nın kabulünün 97`inci yılını kutluyor, bu güzel vatanı bizlere emanet eden başta Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere tüm Şehirlerimizi,

Gazilerimizi ve merhum Mehmet Akif Ersoy’u rahmet ve minnetle anıyorum. Allah milletimize tekrardan İstiklal Marşı yazdırtmak nasip etmesin diyorum.

 

Orhan YAZICILAR

Paylaş
96 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle