Hoşgeldiniz   brazzers porno

Sevgilinizden Ayrıldınız ve Kimse Sizi Anlamıyor mu?

02 Nisan 2018

Sevgilinizden Ayrıldınız ve Kimse Sizi Anlamıyor mu?
HAYATA BİR BUSE……

Yüzünüzde sivilce mi çıktı? Birkaç kilo için rejimde misiniz? Sevgilinizden ayrıldınız ve kimse sizi anlamıyor mu? Bütün aksilikler üst üste geliyor ve artık kaldıramıyor musunuz? İsyanlarda mısınız yoksa? Hayata Bir “Buse” (Sibel Aşçı)’yi okur musunuz?

Ve sonra hayattaki sorunlarımız üzerine tekrar düşünüp beraber isyan edelim. Önümüze çıkan engellerin insanı yaşamdan koparamayacağını en canlı haliyle kanıtlayan ve bizi kırmayıp öğrencilerimizle buluşan “Yerli Stephan Hawking” olarak nam salan meslektaşımız Sayın Sibel Aşçı’ya ve misafirlerimize herkesin hafızasında kalacak bu güzel gün için canı gönülden teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.Yaşam sevincinizin hiç sönmemesi dileğiyle…


 

Hayata Bir “Buse” Geçtiğimiz cuma günü Rize Merkez Denizciler İlk-Orta Okulu anlamlı bir imza gününe ev sahipliği yaptı. Trabzonlu Öğretmen örnek hayat mücadelesini yazdı. geçirdiği bir rahatsızlık sonucu başından aşağı felç olan Öğretmen Sibel Aşçı yaşadıklarını hayata bir buse adlı kitabında topladı… kitabının ikinci baskısının da yok sattığı bu umut ve şükür dolu hayat hikayesinin imza gününde oldukça anlamlı duygusal anlar yaşandı ,öğrencilerin sevgi seli ile kucaklaşan öğretmen ve yazar Sibel Aşçı bakışarak konuştuğu kızı tercümanlığı ile bizlere hayatını anlattı.öğretmenlerin ,öğrencilerin ve okul zilinin eşliğinde çok mutlu olduğunu ifade eden Aşçı ; Bir öğretmenin yaşayabileceği en güzel günü yaşadım.

Öğrenciler ve öğretmen arkadaşlarla birlikte bir okul ortamında öğrencilerin cıvıl cıvıl sesleriyle birlikte olmak yıllardır özlemini çektiğim bir duyguydu. Bana bu duyguları yaşatan başta Okul Müdürümüz Sayın Şükrü Çağlayan olmak üzere kitabımda ve bu günde emeği çok büyük olan Rıza Özgür Yıldız hocama, kıymetli can dostum Mehmet Kudal a, okul aile birliğine ve tabiki değerli meslektaşlarımla Denizciler Okulu öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum.dedi.


 

Paylaş
335 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle