Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Allah’ın Laneti Zalimlerin Üzerine Olsun.

09 Nisan 2018

Allah’ın Laneti Zalimlerin Üzerine Olsun.
Duma’nın Katilleri Esed Kadar Uluslararası Toplumun Sessizliğidir! 

Katil Esed rejimi, dün gece Suriye’nin Doğu Guta’nın Duma ilçesine kimyasal saldırıda bulunarak, kadın çocuk demeden onlarca masumu katletmiş, binden fazla kişinin de gazdan etkilenmesine neden olmuştur.  

İnternet ve diğer iletişim imkanları olmadığı ya da çok sınırlı olduğu bölgeden ulaşan fotoğraflar ve sınırlı bilgilere baktığımızda tablonun çok daha ağır olduğundan endişe etmekteyiz. Uzun zamandır Doğu Guta’yı kuşatmış olan gözü dönmüş Esed rejimi, her gün ağır bombardımanlarla evlerine sığınmış sivil halkı katletmeye devam etmektedir. Yaklaşık 7 kilometrekarelik Duma’da, 100 bin kişi ağır bombardımanlar eşliğinde abluka altında yaşamaktadır.  Rize Memur-Sen İl Başkanı Resul Usta, yaptığı açıklamada, “Masum insanlara hapishanelerde uyguladığı vahşi ve insanlık dışı muameleleri defalarca belgelenen, onlarca kez düzenlediği kimyasal saldırılarla binlerce masum sivili katleden, varil bombalarıyla şehirleri masum insanların başına yıkan katil Suriye rejimi dünyanın sessizliğinden ve arkasındaki İran ve Rusya’dan aldığı güçle katliamlarını sürdürmektedir.” dedi. 

Usta, “Suriye İnsan Hakları Ağı’nın, 4 Nisan tarihinde yayımladığı rapora göre, Beşşar Esed rejiminin Suriye’de iç savaşın başlamasından buna yana 214, Han Şeyhun katliamından sonra da 11 kez kimyasal silah saldırısı düzenlemiştir. Ancak bütün bu saldırılar karşısında bütün dünya ağız birliği etmişçesine suskunluğu ve görmezliği tercih etmektedir.” Diye belirtti. 

Bütün bu katliamların faili Esed rejimi ise ortağı da açık ve net olarak İran ve Rusya’nın olduğunu belirten Usta, şöyle devam etti: “Suriye’de insanlık suçlarını önlemek ve masumları korumak üzere değil de DAİŞ ile mücadele adı altında emperyal faaliyetler yürüten ABD ve koalisyon güçleri ile bu katliamlar karşısında sessiz kalan ülkelerle, hiçbir adım atmayan BM ve diğer uluslararası kuruluşları da bu katliamların sorumlusudur. Bu sessizlik ve umursamazlık katliamları zımnen desteklemekten başka bir anlam taşımamaktadır. Zalim yönetimler ve işgalci güçler bu zımni destekten güç alarak her gün yeni bir zulme imza atmaktadırlar. İşgalci Siyonist rejim, Filistinlilerin Büyük Dönüş Yürüyüşü adıyla başlattıkları barışçıl protesto eyleminde 30 Filistinliyi şehid edip 1500’den fazla kişiyi de yaralama cüret ve cesaretini bu zımni destekten almaktadır.” 

Usta, “Memur-Sen olarak, Filistin’den Suriye’ye kan ağlayan İslam coğrafyasındaki mazlum kardeşlerimizle dayanışma içinde olarak, zulümler bitip dünya adaletle buluşuncaya kadar “adil bir dünya” idealine doğru başlattığımız yürüyüşümüzü sürdürme kararlılığımızı bir kez daha ifade ediyoruz. Dünyayı kana bulayan emperyalist vahşetleri hangi ülkeden geldiğine bakmaksızın reddediyoruz. Duma’da kimyasal katliam düzenleyen Esed ve destekçisi ülkeleri ve sessiz kalarak katliamları onaylayan uluslararası toplumu şiddetle kınıyor, Duma’da kimyasal saldırıda katledilen kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa, mazlumlara direnişi bileyen bir sabır diliyoruz.” diye konuştu. 

 

Paylaş
274 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Allah’ın Laneti Zalimlerin Üzerine Olsun. için 8 Yorum

 1. Öğretmen dedi ki:

  Sayın başkan senin sendikanın atamalardaki zalimce tutum takınarak mülakatlarda hakkı olanın hakkını alıp başkalarına vererek yaptığı zalimliklere ne diyeceksin. Zalim ve memurun hakkını gasp eden siz sendikacılar zalimlikten bahsetme hakkına sahip olmamanız gerekir. Adalet , ahlak ve liyakata inanmayanların bu açıklamaları son derece gülünç..

 2. Muzaffer dedi ki:

  boş laf şu çoğrafyaya bakıyorum hep zalime lanet , ortadoğuyu kaça böldüler biraz kurcalarsak hemennn dış mihrak yav arkadaş şu islam devletlerine bir bakıp öz eleştiri yapalımda bu içimizdeki mihrakta belki sorun vardır basiretsiz olabilirmi diye biraz düşünelim

 3. Aykırı Düşünce.. dedi ki:

  Dinden imandan Allahtan bahsedenler,yani sizler adaletsizlik için elinizden geleni yaparsınız sonra hak hukuktan bahsedersiniz çok garib, ikincisi sizler siyasetçiminiz sendikacımı bir karar verin , kendi toplumumuz bir çok sıkıntısı var memurun bir çok sıkıntısı var hangisi yaptınız? Allahtan korkun ?

 4. HABUDA NE DEYU dedi ki:

  ula uşaklar başkanınızın derdi koltuk,ata binmiş gidiyor eğerde yeniki memuru yada başka konularami yer vermesini bekliyordunuz.bağci dağcının halindenmi anlarki,sizde bundan medet bekliyorsunuz.hadi öyle olsun

 5. FİKRİYE dedi ki:

  amin her ne kadar zalım varsa yurt dışı yurt içinde olanların başkasının haklarını gaspedenlerin AMİN.

 6. İsim * dedi ki:

  HA KİMYASAL HA ADALETSİZ, HAKSIZ MÜLAKAT. HA CEZA EVİNDE İŞKENCE HA SORU VEREREK SINAV KAZANIP İŞE GİRMEK,HAK ETMEDİĞİ ÜNİVERSİTEYE YERLEŞMEK, KİŞİNİN HAK ETTİKLERİNİ ELİNDEN ALMAK,MAKAM KAPMAK. HA TORPİL HA KAYIRMA HEPSİ ZÜLÜM. ACISI, ETKİSİ FARKLI FARKLI OLASA DA. SAYIN BAŞKANIM BUNLARI DA LÜTFEN DİLE GETİRİN.

 7. ali dedi ki:

  başkanım %3,5 (üçbuçuk) a imza attınız memur benzin 6 lira dolar 4 lira oldu memurlar sayenizde enflasyona ezdirildi bu konularda açıklama yaparsanız seviniriz.

 8. Anonim dedi ki:

  Sizin işiniz memurun hakkını savunmak. Bu siyaset işlerini partilere Bırak. XSitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.