Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Genel Müdürden Rekor Tazminat Davası.

09 Nisan 2018

Genel Müdürden Rekor Tazminat Davası.
Çay-kur, tele-kulis adlı spor programında yapılan açıklamalar nedeniyle Kaçkar Tv ve Program yapımcısı Alaattin Onay’a dava açtı.  

Uydu üzerinden yayın yapan Rize merkezli Kaçkar tv’nin ilgiyle izlenen Tele-Kulis adlı spor programında Yeşilçay Bayan Futbol Takımı Başkanı İdris Ocak’a atfen yapılan açıklama nedeniyle Çay-Kur, Kaçkar Tv ve Program yapımcısı ve sunucusu Alaattin Onay’ı dava etti.  Geçtiğimiz haftalarda Kaçkar Tv ‘de yayınlanan Tele-Kulis programında  Program yapımcısı ve sunucusu ,aynı zamanda Rize Yeşilçay Bayan Futbol kulübünün ikinci başkanı olan Alaattin Onay, maddi zorluk içerisinde olan kulüplerine reklam desteği sağlanması için  kulüp başkanı İdris Ocak’ın Çay-kur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nu ziyaret ettiğini, İmdat Sütlüoğlu’nun “Bayan Futbol Takımına maddi destek vermenin günah olduğunu” belirterek taleplerini geri çevirdiğini öne sürmüştü. 

Bu iddia üzerine  Çay-kur Genel Müdürlüğü bir yazılı açıklama yaparak iddiayı yalanlamış, Çay-kurun yaptığı basın açıklamasının ardından kameralar karşısına geçen  Rize Yeşilçay Kulüp başkanı İdris Ocak ise  Alaattin Onay’ın açıklamalarını doğrulayarak, Çay-kur Genel müdürü İmdat Sütlüoğlu’nun bu ifadeleri kullandığını tekrarlamıştı. 

Ancak aradan bir gün geçtikten sonra bir başka basın kuruluşuna yeni bir açıklama yapan İdris Ocak bu kez, kendi iddiasını yalanlayarak, Çay-kur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nun bu ifadeleri kullanmadığını, tüm hatanın kendisine ait olduğunu belirterek kamuoyundan ve Çay-kur genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’ndan özür dilemişti.Daha sonra bir basın toplantısı düzenleyen Çay-kur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Tele Kulis programında dile getirilen iddiaların asılsız olduğunu tekrarlayarak programında bu iddiayı dile getiren Alaattin Onay’ı ve Kaçkar Tv’yi dava edeceğini belirtmişti. 

Paylaş
1.264 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Genel Müdürden Rekor Tazminat Davası. için 2 Yorum

  1. fikri dedi ki:

    Çaykur yardım ve hayır kurumu değildir. Zaten bu spor kulüplerine yardım gibi saçma giderlerden dolayı zarar ediyor. Gençlik ve spor bakanlığı nın işi nedir? yardım yapılacaksa başarılı kulüplere valilik aracılığıyla yapılsın.

  2. Yunus KAYA dedi ki:

    Çaykur zarar etmiş umurumuzda mı, böylece birbirinizi yiyin.Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.