Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kalkavan Dönemi Bitti. Görev Yeniden Bir Rizelinin

09 Nisan 2018

Kalkavan Dönemi Bitti. Görev Yeniden Bir Rizelinin
İMEAK Deniz Ticaret Odası Merkez Yönetimi seçiminde Deniz Ticaret Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Rizeli armatör Tamer Kıran oldu. 

Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na tekrar aday olan Yönetim Kurulu Başkanı ve Rizespor Kulübü eski Başkanı Metin Kalkavan beyaz liste ile, DTO Yönetim Kurulu Üyesi Rizeli iş adamı Tamer Kıran ise mavi listeyle yarıştı.İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Salonu’nda gerçekleşen İMEAK Deniz Ticaret Odası Merkez Yönetimi seçimi sonucunda  48 komitenin temsilcileri oy kullandı. 29 komiteden mavi liste için oy çıkarken, 19 komite ise beyaz listeye oy verdi.

Bu sonuçların ardından Deniz Ticaret Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Başkanlığına  Rizeli armatör Tamer Kıran seçilmiş oldu.

 

Paylaş
1.296 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.