Hoşgeldiniz   brazzers porno

Biz Rize’de Yer Ararken, Komşu İmzaları Attırdı Bile.

11 Nisan 2018

Biz Rize’de Yer Ararken, Komşu İmzaları Attırdı Bile.
Şehir Hastanesi yapılacak iller arasında yer alması beklenen Rize’de ,yer sorunu nedeniyle henüz bir karar alınamazken yapım kararı çıkan Trabzon Şehir hastanesi için çalışmalar başlıyor.  

Yaklaşık 350 bin metrekare alanda, 900 yataklı olarak planlanan Trabzon Şehir Hastanesinin kararının imzaları tamamlandı . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 Mart 2018 tarihinde, Trabzon 6. Olağan İl Kongresinde yapılacağı müjdesini verdiği Trabzon Şehir Hastanesi Projesinin yapımına ilişkin onay kararı çıktı.  


 

Akyazı sahilindeki dolgu alanında yapımına başlanacak olan Şehir Hastanesinin yapım kararı, Başbakan Binali Yıldırımın başkanlığında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’dan oluşan Yüksek Planlama Kurulu tarafından 11 Nisan 2018 tarihinde onaylandı.   

Yüksek Planlama Kurulu tarafından onaylanan kararın ardından Şehir Hastanesinin İhalesi Sağlık Bakanlığı tarafından yapılarak inşaatına başlanacak.  

Darısı Rizenin başına… 


 

 


Paylaş
1.699 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Biz Rize’de Yer Ararken, Komşu İmzaları Attırdı Bile. için 14 Yorum

 1. AKİF dedi ki:

  Salih, burdaki yorumlara, başkalarının fikirlerine, görüşlerine saygı göstermiyor beğenmiyor kibirlilik yapıyorsun. İşte Rizeliler olarak bu kendini beğenmişlikten başkalarını hor görmekten her şeyin doğrusunu ben bilirim anlayışını bırakmak lazım. adı üstünde yor-um kişiden kişiye değişir. Herkes fikrini söyler ve bunlardan daha güzel bir fikir ortaya çıkar.

 2. salih dedi ki:

  Diğer haber yorumlarında olduğu gibi bu haber yorumlarında da sıradan sözlerin ötesinde bir değerlendirme yok. Sadece Yener Pirim bir kaç doğru söz söylemiş o kadar. Onun sözlerinde de doğru yanlış içiçe geçmiş.
  Bir kere Rize denince belirtildiği gibi bundan küçücük bir il anlarız, Trabzon’la mukayese etmeyiz. En uzağı yarım saatlık uzakta olan bir ilde tek, büyük bir hastanenin olması en doğru olandır. KTÜ tıp nasıl yetersiz ise Rize tıp da yetersiz ve komple bir büyük hastane olmalı. Zira hocalarda burada toplanacak.

  Evet keşke zamanında düşünülse de mesela ssk yeri başka şekil değerlendirilse.
  İlçelerde de sağlık yükü azaltılır böylece.
  Rant iddialarına gelince; İktidara yakın olanlar her zaman nimetlenmiş. Bu duruma rağmen halk hizmet istiyor.

 3. Rizeli dedi ki:

  Rize için,sadece Hasan Karal uğraşıyor.Ne acıdırki,bütün rizeliler toplanmış,onun ayağını kaydırmak için uğraşıyorlar.Sayın Karal,yanlış yapıyorsun.xx nla kimse uğraşıyormu. Uğraşmaz çünkü adam xe bir çivisi bile yok. Nerdeyse kayıp ilanını verecekler.Ancak sinsice rize siyasetini dizayn ediyor.

 4. Kandevalı Mahmut dedi ki:

  Bizim Rizeli yesin birbirini. Rizelilere iyilik olmaz hep eleştirmek başka birşey yok. İş yapanı sevmezler,yapmayanı yine sevmezler. Birakın hep beraber aynı safta olalım. Milliyetçi olalım,Trabzon’dan örnek alalım. Rizesporumuza sahip çikalım. İş yapanı alkişlayalım. Yapmayanı kovalayalım. Fazla deyil AZ MİLLİYETÇİ OLALIM.

 5. e tabi normal dedi ki:

  Herkes için kesinlikle demiyorum ama Rize’de iki kişi bir araya geldi mi Ali iyidir, Mehmet kötüdür, Osman’dan bir b.k olmaz muhabbeti yapar ama Trabzonda adamlar bir araya geldi mi projeleri konuşurlar, birlik beraberlik içinde hareket ederler. Rize’de şehirli köylüyü beğenmez, müftü mahallesinde oturan tophanede oturanı beğenmez küçümser hakir görür. Artık bunları bir kenara bırakıp, Rizeli olarak kendimizi geliştirmemiz lazım. Kamu kurumları paralarını vadelide değerlendirmesin, proje yapsın.

 6. BALEVABAL dedi ki:

  uyu rize uyu

 7. Burak dedi ki:

  Al sana şehir hastanesi rize rizeli kuzu gibi giderX oyunu verir söz verilen kaplumbağa hızındaki yatırımlardan hesap sormasını bilmez bu şehir hastanesi lafıda şaban hocayı gönderdilerya kamooyunda tepki çekmemek için ortaya atılan bir yemdi Bide lojistik merkez projesi vardı oda seçimlerden bir ay evvel başlayacak 2053 te bitecek

 8. yener pirim dedi ki:

  Bu haberi yapan zatı muhterem ,bu hastanelerin ne olduğunu bilse idi bu olumsuz yorumu yapmaz, yer için doğru tercih derdi. Bu hastaneler öncelikle tamamen ticari ve belli bir hasta doluluğu garantisi verilerek birilerine (aslında herkes parası olmayanda bu anlaşmayı devlet ile yapsa herhangi bir finans kurumundan kredisini alır yapar) rant sağlanan ticarethanedir. Bu hastanede garanti verilen doluluğu sağlamak için yakındaki hastaneleri kapatmak zorunda kalacaklar ki bunu şehir hastanesi yapılan her ilde gerçekleştirdiler. Rize’nin nüfusu Trabzon’un çok gerisinde buna bağlı olarak ta Trabzon’da bu hastanenin müşterisi daha fazla. Acıları ve bizden aldıkları yakın gelecekte görülecek olan (faaliyete geçen yerlerde şimdiden olumsuzluklar ayyuka çıktı) bu hastane Rize’de yapılsa diğer hastaneleri tabii ki RTE tıp fakültesi hastanesini’de kapatmak gerekebilirdi. Haberi objektif olarak vermek için önce projenin savunucularının ve eleştirenlerin gerekçelerine bir bakın ,sonra karar verin ve haber yapın lütfen….

 9. Tevfik Ağansoy dedi ki:

  Şaban hocayı nasıl yediler. Sende izledin değil mi? Rizeli. Alsana şehir hastanesi…

 10. satılık çiftlik rizee dedi ki:

  alın Rize’ye bir Trabzon golu daha goooooolll nasiii sardimi rize ohhhh ne güzel haberler beeee

 11. Yolcu dedi ki:

  Sayın rektörün isminin burada geçmesini neden istemiyorsunuz aşağıdaki yorumda xx ile kapamışsınız haber siteniz rektör den demin korkuyor

 12. Yolcu dedi ki:

  Rize üniversitesiXX yapılacak olan tıp kampüsünü ve merkezini nasıl engelledi ve ülkede tek olacak merkez trabzona nasıl kaydı bundan halkın haberi varmı

 13. Mustafa dedi ki:

  Rize izlezin öğrensin nasıl yapılır işler

 14. Kral dedi ki:

  Rizede yer kesinleşti. İslampaşa da deniz doldurularak yapılacak.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle