Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rizelilerin Dikkatine. ! İl Sağlık Müdürlüğü Yeni Adresine Taşındı.

12 Nisan 2018

Rizelilerin Dikkatine. ! İl Sağlık Müdürlüğü Yeni Adresine Taşındı.
Bütün sağlık birimleri tek çatıda toplandı  

İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı idari birimler 16 Nisan 2017 Pazartesi gününden itibaren yeni yerinde hizmet vermeye başlayacaktır.  

İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı idari birimler fiziki alan yetersizliğinden dolayı şimdiye kadar üç ayrı yerde hizmet veriyordu.  

İl Sağlık Müdürlüğü Valilik binası 3.katında, Kamu Hastaneler Başkanlığı Rize Devlet Hastanesi 1. katında, Halk Sağlığı Başkanlığı ise Sağlık Kompleksi 4. Katında hizmet vermekteydi. 


 

İl genelinde kamusal alanın fiziksel anlamda çok yetersiz olmasından dolayı idari birimlerimiz dağınık yapılarda hizmet vermek zorundaydı. Üç ayrı binada hizmet veriyor olmak sağlık hizmeti almak için idari birimlerimize başvuran vatandaşlarımızı da zaman zaman sıkıntıya sokuyordu.  

Bu ve benzeri sıkıntıların önüne geçmek adına yeni yapılan Sağlık Kompleksi 5.katının devreye girmesiyle bütün idari sağlık kurumları fiziksel anlamda tek çatı altında birleşmiş oldu.  

Böylece hem Kamu Hastaneleri Başkanlığı hizmet verdiği Rize Devlet Hastanesindeki alanı boşaltmasıyla hastanede yeni sağlık hizmeti alanlarına yer açılırken, hem de İl Sağlık Müdürlüğünün Valilik binasında kullandığı alanlardan çıkmasıyla da sıkışık durumda olan diğer idari birimlerin fiziksel anlamda rahatlaması sağlanacak.  

İl Sağlık Müdürlüğü 16 Nisan 2018 Pazartesi gününden itibaren Paşakuyu Mahallesi Dalyan Mevkii Okullar Bölgesinde yeni yapılan Sağlık Kompleksi 5. Katında hizmet vermeye başlayacaktır. 


 

Paylaş
744 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizelilerin Dikkatine. ! İl Sağlık Müdürlüğü Yeni Adresine Taşındı. için 2 Yorum

  1. Mahmut dedi ki:

    fiyakalı binalar var inşaat var doyan yandaş var , cebimizde para yok diyoruz hain oluyoruz . On tane gereksiz bina sayarım size tıpfakültesi hastanesi üstündeki öğrenci yurdur kaç öğrencisi var koca binanın bunlar gibi onlarcası var

  2. Ensar dedi ki:

    Bu bölgede anormal yoğunluk oldu.5000 civarı öğrenci dişçi sağlıkçı eczacı ormaniye yetimhane yol bulup gidene aşk olsun sabah saati
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle