Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

RTEÜ’de Güzel Şeyler de Oluyor. 11 Projeye Tübitak Desteği.

12 Nisan 2018

RTEÜ’de Güzel Şeyler de Oluyor. 11 Projeye Tübitak Desteği.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinden Proje Başarısı 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ar-Ge projelerinde yakaladığı başarıya bir yenisini daha ekledi. TÜBİTAK Bilim ve Toplum Destek Programı kapsamında 2017 yılı ikinci dönem ve 2018 yılı birinci dönem başvuru sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre RTEÜ öğretim elemanları tarafından hazırlanan, 4004 kodlu projelerden 8 tanesi, 4005 kodlu projelerden 2 tanesi ve 4007 kodlu projelerden de 1 tanesi TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulunarak kabul edilmiştir. RTEÜ, TÜBİTAK tarafından desteklenen bilim ve toplum alanında yeni destek programları geliştirme, mevcut destek programlarını yürütme ve koordine etme, bilim ve toplum alanında ulusal ve uluslararası işbirlikleri geliştirme, topluma yönelik bilimsel etkinlikler düzenleme faaliyetlerini yürütmekte olan Bilim ve Toplum destekleri 2017 yılı ikinci dönemi ve 2018 yılı birinci dönemi başvuru sonuçlarına göre kabul edilen 11 projesi ile projesi en çok kabul edilen üniversiteler arasındaki yerini aldı. Bilim ve Toplum destekli projelere ülkemizde akademisyenlerin yanı sıra öğretmenler ve kamu personeli de başvuru yapabilmektedir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi TÜBİTAK 4004, 4005 ve 4007 proje destekleri sayesinde hem Rize’ye hem de tüm Türkiye’ye eğitim alanında büyük katkılar sağlamaktadır. 

 

Paylaş
512 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RTEÜ’de Güzel Şeyler de Oluyor. 11 Projeye Tübitak Desteği. için 13 Yorum

 1. Recep KOYUNCU dedi ki:

  “Ön yargısız” beni tanıyan kişi.El insaf diyorum size el insaf.Ben bu şehire düşman mıyım kardeşim?Bu şehir için varımı yoğumu bu uğurda harcıyorum.Üniversitenin elinde olan imkanlar bende olsa bu şehri kültür ve tarih alanında bir numara yaparım. İlahiyatı ayrı tutuyorum ama ne yapıyormuş acaba üniversitemiz? Kadrolaşmayı görmüyor musunuz?Adam kayırma ve haksızlık had safhada. Her şey bir yana eğitim ne alemde diye bir bakın bakalım.Kaç mezun işe girebiliyor?Bu şehir için hangi çalışmayı yapıyormuş çok değerli ve kudretli rektörümüz acaba?Hazırlayacak olduğu bir Rize kitabı için bile hemen hemen her akademisyen bizim kütüphanenin kapısını çalmakta.Yok muymuş üniversitenin kütüphanesi yoksa.Allah için adil olarak söyleyin ki çok değerli ve kudretli rektörümüzün benle bir çekişmesi olmasın sakın.Yahu ben arşivciyim,ne işim olur rektörle veya profla falan.Tekrar ediyor ve ısrarla üzerinde duruyorum ki RTE üniversitesinin derdi bu şehir değil.Bu şehir onların umurunda bile değil.Koltuk kavgası en ön planda.Madem beni tanıyorsunuz gelin bir çayımı içinde size anlatayım her şeyi belgeleriyle.Hadi adınızı buraya yazamadığınızı anladım da yanıma gelebilecek kadar da mı cesaretiniz yok.Şayet yoksa hiç boşuna uğraşmayın,yorumda yazmayın.Oturacağınız yeri anlamışsınızdır umarım.

 2. Ön yargısız dedi ki:

  Recep Hocam sizi tanırım rize için değer ürettiğinizde malumatımdır. Teşekkür ederiz . Ancak benim serzenişim üniversitemiz adına hangi haber çıksa olumsuz yorumlarda bulunuyorsunuz. Benimde bir beklentim Yok ve başka bir polemiğe girmemek adına ismimi yazmıyorum. Bu cesaretsizliğimden değil yalakalık algısındandır. Amacımda bağcı dövmek değil üzüm yemektir. Bu Üniversite hepimizin ve rizemizin , yapılan herşeyi kişiselleştirmek kimseye birşey kazandırmaz. Yanlışları eleştirelim ancak yapılan güzel şeyleri de yerden yere vurmayalım. Zaten bu haber başlığı önyargılı. Bu işin kazananı Yok kaybeden rize oluyor . Burda kısır çekişmeler yapılırken atı alan Üsküdar’ı geçiyor. bu projeler yorumcular tarafından değersiz görüşmede burda yapılan faaliyetlerin Rizeli bir çocuğun bilimsel farkındalığı bile büyük kazanç diye bakılmalı. Aynı şansı yakalamayan bir çok il var . Ayrıca bu proje bütçeleri Rize’de harcanıyor o bile rize için artı . Söz konusu geçici olan kişiler değil kurumlardır .

 3. haci dedi ki:

  koca koca profesörlerin uğraştığı şeylere bak..ilkokul çocuklarının bile yapabildiği el işleri..ne yaparsın vizyon o kadar

 4. Recep KOYUNCU dedi ki:

  Taş üstüne taş koyan birisi olarak daha adını yazmaya cesareti olmayan bir kişinin benim yaptığım yorumu eleştirmesi hatta beni tebrik edememesi nekadar üzücü. Kimbilir zat-ı şahanelerinden neler almışsın be aksak Timur seni. Biz bu şehir için neyimiz varsa harcamaya,birşeyler üretmeye çalışıyoruz ama senin gibiler sadece buralarda iftira atarak bizi küçük düşürmeye çalışıyorsunuz.Allahtan bile utanmıyorsunuz be.

 5. Bu yanlıştan dönülsün dedi ki:

  Yalandanmilleti kandırma projeleri. Bu projelerin kimseye faydası yok.harcanan paralara yazık.seninbenim vergimden çıkıyor. Sayın profesördekanlar,Rizeyi kelebekler, karıncalar istila etmiş.ürünlerimize zarar veriyor.hadi bir proje üretip bu sorunu çözün.millet size aferin desin.bırakınbu komik komm proje hikayelerini

 6. Yalauz dedi ki:

  Yazdıkların altına imzamı atarım tevfik ağabey aynen öyle hiç bir şey yapılmazken bu şahısların yandaşları çok güzel şeyler yapılıyor algısı yaparak yıllardır rizeliyi uyutuyor

 7. Tevfik Ağansoy dedi ki:

  Problem burada zaten, üniversitede birşey yapılmazken üniversitede çok iyi şeyler yapılıyormuş gibi gösteriliyor. Ben size yeni övünecek başka şeyler sunayım:

  1. İsmi “R” ile başlayan illerin üniversiteleri arasında en başarılı üniversitesi

  2. Türkiyenin merdiven uzunluğu ve dikliği konusunda en başarılı birinci üniversitesi

  3. Türkiyedeki üniversiteler arasında isim uzunluğunda en başarılı birinci üniversitesi

  Başka birincilikler daha bulup reklam yapmaya devam. Sizden korkulur…

 8. Ön yargısız dedi ki:

  Bu yorumlara bakınca Üniversitemizde her ne yapılırsa onu yerden yere vurmaya hazır bir ekip çalışıyor. Ne yapılırsa yapılsın istemezuk zihniyeti, Taş üstüne taş koyan her kimse tebrik etmek lazım. Bu yorumları yapanların ortaya koydukları eserleri de görmek isteriz .

 9. Tevfik Ağansoy dedi ki:

  4004 4005 4007 kodlu tubitak projeleri eğitimle ilgili olup bir hafta çoluk çocuk oynar. Orada iki test yapılır. Sonra çocuklar öğrendimi öğrenmedimi bakıılır. Ama bu hoş işleri nasıl kullanıp kendilerini başarılı gösteriyorlar. Bu yönetimden korkulur…

 10. Recep KOYUNCU dedi ki:

  Sizin Allahınıza kurban olayım ben. Bu üniversite sayesinde (aslında bu başarının çoğu rektörümüze aittir ki çok süper ve etkili bir şekilde üniversitemizi idare ediyor) şehrimiz çağ atlıyacak çağ. Rizeli nasıl olsa sizi çok sevdi ve seviyor,aynen devam edin. Sakın hedeflerinizden şaşmayın ama tarihe de yakalanmayın lütfen çünkü o herşeyi kaydediyor. anlatabildim mi acaba?

 11. Kemal dedi ki:

  Olurmu hocam hedef 2023

 12. Fuzuli işler dedi ki:

  BU Projelerin projelerinin bilime, eğitime, topluma esnafa bir katkısını gören var mı allah aşkına..Bırakın artık bu kağıttan projeleri.Toplum ve insanlık için üreyin

 13. Yolcu dedi ki:

  Yavv geçin bunları yapılacak olan tıp kampüsünü 800 milyonluk yatırımı kimler engelledi bu projeleri hayata geçirecek olan doktorları kimler üniversiteden uzaklaştırdı halka bunları açıklayın rizede yapılaca olan similasyon merkezi şu an trabzonda yapılıyor buna kim sebep oldu yıllarca onayı çıktığı halde eczacılık fakültesini kim engelledi bizde katu için çalışan X ve bu X kollayan sözüm onaX olduğu sürece rize bir adım dahi ileri gidemezSitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle