Hoşgeldiniz   brazzers porno

Ve Bunu da Duyduk. Milletvekili Genç Kıza Tecavüz Etti!

13 Nisan 2018

Ve Bunu da Duyduk. Milletvekili Genç Kıza Tecavüz Etti!
Toplu tecavüz olaylarıyla bilinen Hindistan’da iğrenç bir olay daha yaşandı. Üstelik bunu yapan da bir milletvekili… İktidar partisinden bir milletvekilinin genç bir Hintli kıza tecavüz ettiği ortaya çıktı. Olayın ortaya çıkmasının ardından ülke ayağa kalktı. Milletvekili hakkında soruşturma açıldı.

Hindistan Federal Soruşturma Bürosu, iktidarda olan Başbakan Narendra Modi’nin partisinden bir milletvekilinin, genç bir kıza dokuz ay önce tecavüz ettiği iddiaların ortaya çıkmasıyla milletvekili hakkında soruşturma başlattı.Olay bir genç kızın kendisin yakarak intihar etmeye kalkışması üzerine ortaya çıktı. Genç kız kendini yakmaya çalışırken polis tarafından son anda engellendi. Genç kız, ifadesinde milletvekili Kuldeep Singh Sengar tarafından tecavüze uğradığı için böyle bir girişimde bulunduğu söylemedi.
MİLLETVEKİLİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI: 

Olay üzerinde Hindistan Federal Soruşturma Bürosu, milletvekili Sengar hakkında soruşturma başlattı.

SORUŞTURMANIN KAPATILMASI TALEP EDİLDİ

Milletvekilinin avukatı Ajay Pal Singh, vekilin masum olduğunu ve hakkında çıkan iddiaların temelsiz olduğunu söyleyerek soruşturmanın bitirilmesini istedi.

(internethaber)

Paylaş
1.038 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle