Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de CHP İl Teşkilatında ŞOK Eden 2 İstifa Haberi.

14 Nisan 2018

Rize’de CHP İl Teşkilatında ŞOK Eden 2 İstifa Haberi.
CHP RİZE İL ÖRGÜTÜNDE 2 İSTİFA 

Ana muhalefet partisi CHP nin Rize il örgütünde iki asil üyenin görevlerinden istifa ettiği öğrenildi. 

CHP’nin 20 kişilik Rize il Yönetim Kurulunda asil üye olarak görev yapan isimlerden Ahmet Şaban Zehiroğlu yönetim kurulundan istifa etti. Zehiroğlu yoğun ve özel işleri için sadece yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederken parti üyeliğinden ayrılmadı. 

Osman Kaptan ise hem CHP Yönetim Kurulu hemde parti üyeliğinden istifa ederek CHP ile bağlarını tamamen kopardı. 


Hatırlanacağı gibi 24.12.2017 tarihinde yapılan CHP Rize İl kongresinde Osman Kaptan 11.Ahmet Şaban Zehiroğlu ise 20.sıradan yönetim kuruluna seçilmişti. 

Zehiroğlu ve Kaptan’dan boşalan Yönetim Kurulu üyeliklerine yedek yönetim üyelerinden ilk iki sırada yer alan Ayhan Akyüz ile Akile Oral’ın atanması bekleniyor. Yeni bir, istifanın gerçekleşmesi durumunda da yedek listede 3.sırada yer alan eski milli futbol hakemi Turan Rakıcı atanacak. 

Faik Bakoğlu

 

Paylaş
1.322 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle