Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de İkramiyeleri Ödenmeden Emekli Edilen Taşeron İşçilerin Ümidi Bakan BAK

14 Nisan 2018

Rize’de İkramiyeleri Ödenmeden Emekli Edilen Taşeron İşçilerin Ümidi  Bakan BAK
RİZE’DE EMEKLİYE SEVKEDİLEN 3 İŞÇİ EMEKLİ İKRAMİYELERİ İLE BİRLİKTE KIDEM TAZMİNATLARINI ALAMADI. 

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün Rize İl Müdürlüğünde görev yapan 3 işçi emekliye sevk edilmelerine rağmen maddi ve manevi olarak büyük ölçüde mağdur olduklarını iddia ettiler. 

Taşoran firmaya bağlı olarak yıllardır Rize’deki Kredi ve Yurtlar Müdürlüğünde temizlikçi ve kaloriferci olarak görev yapan Hayrettin Varlı, Birol Karakaş ve Hüseyin Demir KHK ile emekliye sevk edilen isimler kervanına dahil oldular. 


 

Emekliye sevk edilen işçiler emekli ikramiyeleri ile birlikte kıdem tazminatları ve ihbar ücretleri kendilerine ödenmeden kapı dışına konuldular. 

Yüz binlerce liralık alacakları olan Rizeli bu işçiler çareyi yargıya gitmekte buldular. Söz konusu Rizeli  3 işçi Gençlik ve Spor Bakanı ve aynı zamanda da Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak’dan yardım ve destek bekliyor. 

FAİK BAKOĞLU

Paylaş
368 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle