Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’ye Yeni Bir Spor Salonu ve Spor Köyü

14 Nisan 2018

Rize’ye Yeni Bir Spor Salonu ve Spor Köyü
Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından İkizdere-Çamlık köyü spor köyü ilan edilerek proje çalışmalarına başlandı. 

Türkiye’nin örnek projelerinden birisinin Çamlık köyünde yapılacağını söyleyen Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik yaptığı özel açıklamada  ‘ Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak’ın da çok sıcak baktığı projeyi hayata geçirmeye çalışacağız. Rizenin Milletvekili Bakanımız bu projeye el attı. Valimizin de desteğiyle bu köyde 300 dönümlük bir arazi üzerinde orman ve temiz hava bol oksijenli çok güzel bir spor köyü yapacağız. Bu köye her branşta her dalda kamp yapabilecek takımlar gelecek. yanlız Rize değil Doğu Karadeniz Bölgesinde hiç olmayan bir kamp yeri gerçekleştireceğiz. Çamlık Erzurum karayolu üzerinde. Ovit Tünelinin açılmasıyla yolun kapanma derdi olmayacak. Ridos Termal tesisleri çok yakın bir yerde. Çam ağaçları içinde bozulmamış bir coğrafi yapıda tesisi kuracağız’ 


 

İkizdere ilçesine 500 seyircili Kapalı salon 

İkizdere’de Kapalı spor salonu yapımını gerçekleştiriyoruz. Lise yanındaki arsada uluslar arası turnuvalarında yapılabileceği bir Kapalı Spor projemiz hazır. Yer konusundaki sıkıntıları aştık ihale aşamasındayız. Basketbol, Voleybol, Güreş, Judo, Boks vs.her sporun yapılabileceği salonda yalnızca Hentbol sporu yapılamayacak. Hentbol için ölçümüz arsamıza uymuyor. Kısıtlı bir Arsada ancak böyle bir salonu düzenleyebildik’dedi. 

İsmet KÖSOĞLI

Paylaş
493 Kez Görüntülendi
Etiketler: , , , , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’ye Yeni Bir Spor Salonu ve Spor Köyü için 1 yorum

  1. vatandaş dedi ki:

    rizeli gençlerin böyle fuzili şeylere ihtiyacı yok iş sahası açın gençlerimize top mop bunlar havadan şeyler eli ekmek tutsun gençlerimizin gözlerini boyamayın
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle