Hoşgeldiniz   brazzers porno

YSK’nın Tayin Furyası Rize’de Deprem Etkisi Yarattı.

14 Nisan 2018

YSK’nın Tayin Furyası Rize’de Deprem Etkisi Yarattı.
Pazar-Ardeşen Bölge Seçim Müdürü Yusuf Günaydın Ankara’ya, Kalkandere ilçe Seçim Müdürü Nurten Bayındır Of’a atandı. 

Karaömeroğlu’ndan boşalan Rize Merkez İlçe Seçim Müdürlüğüne Murat Tarakçı vekâleten atandı. 

Kısa ismi YSK olan Yüksek Seçim Kurulunun son yaptığı tayinlerin bomba etkisi yaptığı öğrenildi. Rotasyon adı altında yapılan bu operasyonlardan Rize ve İlçeleri de nasibini aldı. Edinilen bilgilere göre YSK’nın yaptığı bu tayinler ve atamalar sonucunda tüm ülke genelinde binlerce seçim müdürü ve yardımcılarının yerleri değiştirildi. 

Söz konusu bu tayinler sonucunda yerleri değiştirilen yüzlerce seçim Müdürlerinin ilişkilerini 10 gün içinde derhal keserek, aksi durumda ise görevlerinden müstafi sayılacakları da kendilerine tebliğ edildiği öne sürüldü. 


YSK’nın yaptığı bu tayinler sonucunda Rize merkez İlçe Seçim Kurulunun duayen Müdürü ve hemşerimiz Mehmet Karaömeroğlu eş durumu göz önüne alınarak Rize il dışı yerine Çayeli ilçesine tayin oldu.30 yıldır Rize de görev yapan Mehmet Karaömeroğlu aynı zamanda İl Seçim Müdürlüğüne de vekalet ediyordu. 

2003 yılında bu görevi İstanbul’a atanan Binnur Biberoğlu’ndan devralan Mehmet Karaömeroğlu’nun yerine şimdilik asil atama yapılmazken aynı daireden Murat Tarakçı’nın vekâleten görevlendirildiği öğrenildi. 

Rize’ye asaleten bir atama yapılmaması ve bu kadronun boş tutulması dikkat çekti. 

Diğer tayinlerde şu şekilde gerçekleştirildi.


 

Çayeli İlçe Seçim Müdürü Serdar Demirci Arhavi İlçe Seçim Müdürlüğüne atandı.  

Pazar-Ardeşen bölge seçim kurulu müdürü ve Trabzonlu Yusuf Günaydın Ankara’nın Akyurt İlçe Seçim Müdürlüğüne atandı. 

Kalkandere İlçe Seçim Müdürü Nurten Bayındır Trabzon-Of ilçesine atandı.Bayındır’dan boşalan Kalkandere’ye Araklı’dan Artvinli hemşehrimiz Enver Aslan atandı

Faik Bakoğlu

Paylaş
1.316 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle