Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rizeli Ünlü ilahiyatçıdan Rizeliler Derneğinde Konferans.

16 Nisan 2018

Rizeli Ünlü ilahiyatçıdan Rizeliler Derneğinde Konferans.
ANKARA RİZELİLER DERNEĞİNDE ’Kur’an’ın Getirdikleri’ KONULU KONFERANS VEREN HEMŞERİMİZ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ. 

Ankara Rizeliler Derneğinin davetlisi olarak bir konferans veren İlahiyatçı Prof.Dr. Bayraktar Bayraklı Ankara’da ilgi gördü. 

Ankara Rizeliler Derneği Başkanı İdris Kansızoğlu’ dernek olarak hemşerimiz İlahiyatçı Prof.Dr. Bayraktar Bayraklı’yı konferans vermek için davet ettik. Hocamızın engin bilgisine çok ihtiyacımız var. Sağ olsun davetimizi kırmayarak İstanbul’dan Ankara’ya gelerek bizlere konuştu. Ankara Rizeliler Derneği olarak düzenlediğimiz ” Kur’anın getirdikleri” isimli konferansımızda Prof.Dr. Bayraktar Bayraklı hocamızla feyizlendik.’dedi. 

Kur’an’ın Getirdikleri konulu konferansında Prof.Dr. Bayraktar Bayraklı ’bugün Kur’an’a değil hurafelere uyuluyor. Kur’an’ı yaşasaydık ahlaksızlık olmaz, yolsuzluk olmaz, hırsızlık olmaz, adam öldürme olmaz, dalavere olmazdı. Müslümanlar birbirine güvenmiyorsa Kur’an’ı yaşamadığımızdandır. Günümüz insanı Kur’an’ı yaşamadığı için yanlış işlere bulaşıyor. Din adamlarımıza insan eğitmek için çok iş düşüyor. Halka dini bilgiler verecek din adamının çok iyi yetişmiş bilgili olması lazımdır’ dedi.  

İSMET KÖSOĞLU 

 

Paylaş
531 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli Ünlü ilahiyatçıdan Rizeliler Derneğinde Konferans. için 3 Yorum

  1. Tevfik Ağansoy dedi ki:

    Hocam deizm niçin patladı. Bununla ilgili fikirlerinizi alabilir miyim?

  2. Rize li dedi ki:

    Karşı taraftaki yanlışları söylemek eleştiri değildir

  3. Davut Eminoğlu dedi ki:

    Bazı ilahiyatçıların hemen hemen yaptıkları iş, devamlı eleştirmek. Bu yanlış bence…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle