Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rizeli genç Marmara Bölge Birincisi Oldu.

26 Nisan 2018

Rizeli genç Marmara Bölge Birincisi Oldu.
RİZELİ GENÇ MARMARA BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU 

Aslen Rizeli Olan Balıkesir Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Öğrencisi Cevat Çelik Gençlik ve Spor Bakanlığı Kültür ve Sanat Yarışmaları Kapsamında Bir Şiir Bir Nefes Başlıklı Şiir Okuma Yarışması Marmara Bölge Finalinde Birinci Oldu. Yarışma Sonrası Verdiği Röportajda “Şiir Estetik Ve Hazdan Öte Sevgidir,Acıdır,Aşktır,Istırap Ve Muhabbettir.


 

Bizde İnsanlara Olan Sevgimizi,Muhabbetimizi Şiirle Yansıtmaya Çalıştık. Şiiri İnsanlara Sevdirmeye Devam Edicez.Destek Olan Olmayan Herkese Teşekkür Ederiz.” İfadelerini Kullanan Çelik Ankara’da Gerçekleştirilecek Olan Türkiye Finaline Katılacak.

Paylaş
795 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli genç Marmara Bölge Birincisi Oldu. için 7 Yorum

 1. özgür dedi ki:

  hatalara odaklanma

 2. Özgür dedi ki:

  Öncelikle tebrik eder sonrasında haberdeki yazım hatalarının düzeltilmesini temenni ederim.

 3. Anonim dedi ki:

  Tebrikler Cevat’ım yolunda bahtinda açık olsun

 4. Levent metin dedi ki:

  Maaşallah yolun bahtın açık olsun

 5. RAL dedi ki:

  RİZE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİ BAŞKANIDIR. ÇOK YETENEKLİDİR. GELECEĞİN BAŞARILI SİYASETÇİLERİ ARASINDA YERİNİ ALACAĞINA ADIM GİBİ EMİNİM.. EY SİYASİLER BU ÇOÇUĞU KAÇIRMAYIN DERİM

 6. Ö.Ömeroğlu dedi ki:

  Cevat kardeşim başarından dolayı tebrik ederim.Bu gururu ilimize ve ilçemize yaşattığın için ayrıca gururduyduk.Başarılarının devamı için Allah zihin açıklığı nasip etsin.

 7. Rizeli dedi ki:

  Tebrik ederiz, başarılarına bir başarı daha ekledi, yolun açık olsun
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle