Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Öğrencilerin Başarıları Ödülsüz Kalmadı.

10 Mayıs 2018

Rize’de Öğrencilerin Başarıları Ödülsüz Kalmadı.
RİZE/DEREPAZARI BAŞARIYI ARTIRMA PROJESİ  (DEBAP)  KAPSAMINDA BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ. 

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı içerisinde ilçemizde uygulanan DEBAP (Derepazarı Başarıyı Artırma Projesi) ve yıl boyunca yapılan yerel ve ulusal akademik, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. 

Programa çok sayıda davetli ve veli katılmıştır. Programa Derepazarı Kaymakamı Sayın Selçuk KÖKSAL, Belediye Başkanı Sayın Yakup SAMANGÜL, İl Genel Meclis Başkanı Sayın Mehmet KAZANCI, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sema YAĞCI TEKİN, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa SİVRİ, Eğitim-BirSen Rize il Başkanı Seyfettin AFACANLAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN, Şube Müdürleri Şakir MARANCI ile Hüseyin ŞENTÜRK`ün yanı sıra çok sayıda kamu kurumun yöneticisi ile sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı. Programa teşrif eden velilerde öğrencilerin başarılarını izlerken duygulandığı gözlerden kaçmadı. 
Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN “Bir yıl boyunca çalışarak umutlarını, hayallerini ve ideallerini uyanık tutmak için gayret eden öğrencilerimizin heyecanına ortak olmak için, onların başarılı çalışmalarını görmek ve fark etmek için burada bulunmaktayız. Bu vesileyle sizleri ilçemizde ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmeye kelimeleri kifayetsiz buluyor, siz saygı değer hazırunu, Derepazarı eğitim camiası adına selamların en güzeli olan Allahın selamıyla selamlıyor, en kalbi muhabbetlerimle, hoş geldiniz, sefalar getirdiniz diyorum. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Sayın Kaymakamımız Selçuk Köksal’ın himayelerinde sene başından itibaren velilerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmen arkadaşlarımız ve diğer paydaşlarımızın mutabakatıyla  “Derepazarı başarıyı arttırma projesini ilçemizde uygulamaya başladık. 

Kısaca adına DEBAP dediğimiz bu projemizle öğrencilerimizin akademik, sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel alanda anlık değil sürdürülebilir bir başarıyı yakalamalarına katkı sunmayı hedefledik. Deneme sınavları ve akademik çalışmaların yanı sıra öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine katkı sunacak sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve kültürel alanlarında da çalışmalar yaptık. İstedik ki anlık değil, sürdürülebilir başarılarımız olsun, günü kurtaran çalışmalar değil, yarını düşünerek yapılan planlarımız bulunsun. 
Bütün bu çalışmalarımıza ilçemiz hayırseverlerini ortak ettik. Ulusal ve yerel birçok çalışmadaki dereceleri ilçemize kazandırdık. İşte bu gün bu salonda bulunan Türkiye çapında ve Rize genelinde yapılan birçok yarışma da ilçemizin adını dillendiren başarılı öğrencilerimize ve onların yetişmesinde emek gösteren öğretmenlerimize huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. 

Bugün bu salonda siz saygı değer hazırunun karşısına geçerek eğer bir başarıdan söz ediyorsak bu kesinlikle benim başarım değildir. Gizli kahramanlar öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizindir. 

  Hayır sever iş adamlarımızın destek ve katkılarıyla projemiz kapsamında akademik, sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel alanda yapılan etkinlikler kapsamında 9 plaket 27 samsung marka tablet, 56 satranç takımı, 96 kitap ve çok sayıda küçük büyük hediye ile ödüllendireceğimiz ilçemiz öğrencilerine bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyorum” dedi.  

Aynı zamanda emekli öğretmen olan Derepazarı Belediye Başkanı olan Yakup SAMANGÜL ise “Böylesine güzel başarılar elde etmiş olan öğrencilerimiz ve onların yetişmesinde emek gösteren öğretmenlerimize okul idarecilerimize ve velilerimize teşekkür ederim” diye sözlerini tamamladı. 

Programda bir konuşma yapan ve projenin uygulanması hakıında bilgiler veren İlçe Kaymakamı Sayın Selçuk KÖKSAL`da “Derepazarı Başarıyı Artırma Projesi ( DEBAP), 4-12. Sınıf öğrencileri arasında uygulanan, anlık değil sürdürülebilir bir başarıyı hedefleyen öğrencilerin bu başarıyı, bir üst öğrenim hayatına taşımayı alışkanlık halina getirmeyi hedefleyen akademik, sosyal, kültürel ve sanatsal çalışmalar bütünüdür. Okul müdürleri, veliler, öğretmenler ve öğrencilerin görüşleri alınarak hazırlanmış ve uygulanmaya başlanmış olan bu projenin uygulanmasında konu kaynaklarında verimli kullanılmış ve atılan her adım hayırseverlerin desteği ile atılmıştır. DEBAP sonunda akademik, sosyal, sportif, sosyokültürel ve sanat alanında başarılı olan öğrencilerimizin ve destek veren veli ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Ayrıca projenin uygulanması esnasında bizlerden desteklerini esirgemeyen Maltepe Çay San. Tic. A. Ş. ye, paydaşlarımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimize teşekkür ediyorum”  dedi. 

Programda her alanda akademik, sosyal, sportif, kültürel alanda başarı sağlayan öğrencilere ödülleri verildi. Sponsor hayırseverlerin destek ve katkılarıyla yapılan programda öğrencilere verilen ödüller ve elde edilen başarılarda sürdürüle bilir olmak hedeflenmektedir. Anlık değil sürdürülebilir bir başarı için yapılan bu projede velilerin tam kadro katılımı dikkat çekti.  

Program içerisinde bir konuşma yapan İl Genel Meclis Başkanı Mehmet KAZANCI`da “bir eğitimci olarak eğitimde hayırseverlerin desteğini önemsiyoruz. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi. 

Yapılan tören ardından Adem Özdemir Anadolu Lisesi resim öğretmeni Tuba BAYRAM`ın hazırladığı resim sergisinin açılışı yapıldı. Yapılan resim sergisinin ardından program sona iyi niyet temennileriyle program sona erdi.    
Paylaş
230 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle