Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Ünlü İş Adamı Peker, Rize Heyetini Evinde Ağırladı.

11 Mayıs 2018

Rizeli Ünlü İş Adamı Peker, Rize Heyetini Evinde Ağırladı.
Rize İşitme Engelliler Derneği Heyeti Sedat Peker ile Buluştu

Rize İşitme Engelliler Derneği ve Rize Sağır Spor Kulübü heyetini Rizeli ünlü iş adamı Sedat Peker, Beykoz’daki evinde ağırladı.

Rize İşitme Engelliler Derneği Başkanı Aykut Mavi ve dernek üyelerini Beykoz’daki evinde ağırlayan Peker bu buluşmayı sosyal medya hesaplarından duyurdu. 
Engelliler Haftasında Anlamlı Buluşma

Rizeli ünlü iş adamı Sedat Peker Rize Engelliler Derneği ve Rize Sağır Spor Heyetleriyle buluştu. Beykoz’daki evinde hemşehrilerini misafir eden Peker’e dernek başkanı Aykut Mavi tarafından plaket ve Rizespor forması taktim edildi. 

Rize İşitme Engelliler Derneği Başkanı Aykut Mavi’nin Sedat Peker’i, Eylül ayında Rize’de gerçekleşecek olan düğününe davet ettiği öğrenildi.

Paylaş
861 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.