Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Bir İlk. Rize’nin Büyük Bir Eksikliği Giderildi.

12 Mayıs 2018

Rize’de Bir İlk. Rize’nin  Büyük Bir Eksikliği Giderildi.
 RİZE’ DE  BİR İLK    Ramada Plaza Otel de Fuar   

İSTOÇ fuarında 200 ithalatcı-imalatcı-toptancı iş adamı bir araya geldi. Ramada plaza Rize  salonlarında kurulan fuarın açılışını yapan Vali Erdoğan Bektaş “Bu fuar Rize için büyük önem arz ediyor. Hem otelin konsepte sağladığı imkanlar, hem Rize de böyle bir fuarın yapılıyor olması hem bu kadar iş adamının bir araya getiriliyor olması bir dönüm noktası ve bizim için büyük bir mutluluk.”  İstoç- Tahkale İş Adamları  birliğinin  organize ettiği fuar ve gezi proğramında 200 iş adamı  Rize’de buluştu.Üç gün sürecek proğram,  Ramada Plaza Otel de  açılan  fuar da  alıcı ile satıcıyı bir araya getirdi. Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinden  gelen  iş adamlarına gündüz  doğa turuyla Rize  yöresinin güzellikleri tanıtılırken  gecede fuarda iş görüşmeleri sürdürülüyor.Rize Valisi Erdoğan Bektaş  fuarın açılışında yaptığı konuşmada fuarın Rize  için bir başlangıç olduğunu vurgulayarak “ Yeni hizmete giren Ramada Plaza Rize de,  Rize için bir ilk gerçekleştirdi. Bu fuar bizim için büyük önem arz ediyor. Bir başlangıç oldu. Bunu gerçekleştiren arkadaşlara teşekkür ederim. Bizim için niye önemli , insanlarımızın potansiyelinin farkına varmamız için.  Rize de her şey olabilir ve bunun arkası gelebilir, hatta  gelmelide. Ne yapılıyor burada, alıcı-satıcıyı buluşturuyoruz. Bu alıcı satıcı buluşmalarında beklentilerimizi biraz daha yükseltiyoruz. Burada sergilenen ürünlerin alıcı satıları bir arada. Bu işin sadece başlangıcı.  Demek ki bu başlangıçtan yola çıkarak  çok değişik konseptlerde  çok değişik alıcı ve satıcı gruplarını, çok değişik konularda  bir arada bu alanda bu ortamda bu mekanda buluşturabiliriz.Hem otelin konsepti sağladığı imkanlar, hem Rize de böyle bir fuarın yapılıyor olması hem bu kadar iş adamını bir araya getiriliyor olması bizim için büyük bir mutluluk.  Rize için bir dönüm noktası bir ilk diye düşünüyoruz. Doğrusu bu yeni otelimizle Rize çok büyük bir kapasiteye kavuşmuş oldu. Bu tür etkinliklerin artık çoğalacağına  fuar çeşitlerinin olacağına inanıyorum Otelimizi yapan Temizel ailemize gerçekten teşekkür ediyorum. Çok güzel ve büyük bir iş başardılar. Hem kendileri için hem Rize için, ayrıca fuarı düzenleyen arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz ve yenilerini bekliyoruz” Açılışa katılan İl Kültür ve Turizm İsmail Hocaoğlu  Rize için özlenen bir günü yaşadıklarını belirterek  “Rize için tarihi bir an tarihi bir gün. Otel açıldı ve  ilk fuarı işadamlarının  katıldığı yaklaşık 200 kişinin  üç gününü  burada geçireceği, hem fuar hem toplantı, hem gezmeyi bütünleştirdiği  bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. Bu otel sayesinde oldu.  Böyle bir imkan olmasaydı bu iş adamları  bu toplantıyı daha önceleri yaptıkları gibi başka bir illerde yapacaklardı.  Artık Rize’miz de 5 yıldızlı otelimizle   böyle fuarların  yapılacağı imkanlara kavuştuk .”dedi. 

Fuarın organizasyonunu gerçekleştiren İstoç- Tahkale İş Adamları  Birliğinin Başkanı Ali Mahmutoğlu  bu daha önceleri Antalya ve İzmir yaptıkları tür organizasyonu  bundan sonra Rize’de yapacaklarını söyledi. Aslen Rizeli olan Ali Mahmutoğlu  bu organizeyi yapacakları bir tesise kavuşulduğu için  gurur duyduklarını  ifade ederek “İstoç- Tahkale İş Adamları  Birliği olarak her yıl bu tür organize ile ihracatçı – imalatçı firmalarımızı toptancılarımızla buluşturuyoruz. Daha önceleri Antalya ve İzmir de fuar açıyorduk. Rize de yeni açılan Ramada Plaza Rize sayesinde bu yıl Rize de yapmayı kararlaştırdık. Türkiye’nin dört bir yanından toptancı müşteriyi buraya getirdik. Gündüzleri Karadeniz in eşsiz güzelliklerini  gezen misafirler akşam otelde için de kurulan fuar alanında iş görüşmelerini yapıyorlar. Bu şekilde 200 civarında aileye Rize ve yöresini de tanıtmış oluyoruz. Gelen misafirler aynı zamanda Rize’nin bir turizm elçisi olacak, Rize’den döndükten sonra kesinlikle etrafındaki insanlarla birlikte tekrar buraya gelecekler.  Bir Rizeli olarak  katkımız olursa bu bizim için bir gurur kaynağı olacaktır. Buraya gelmemize vesilen olan bu tesisi kavuşturanlara da teşekkür ediyoruz. Rize’nin turizm alanında büyük bir eksikliği giderilmiş oldu.” Dedi  (Osman CAN) 

 

Paylaş
1.019 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle