Hoşgeldiniz   brazzers porno

Erdoğan’ın Danışmanı RİZE Eniştesi Oluyor.

13 Mayıs 2018

Erdoğan’ın Danışmanı RİZE Eniştesi Oluyor.
AKTİF siyasete başladığı yıllardan beri Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a danışmanlık yapan ve son dönem AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan (48) Erdoğan’ın hemşehrisi ile evleniyor.

Kamuoyunda ‘Mücahit’ adıyla bilinen Ali İhsan Arslan, aileler arasında yapılan törenle, RİZELİ işadamı Ali Zeki Saruhan’ın kızı Kübra Saruhan’la (36) İstanbul Florya’daki evlerinde yüzük taktı. 

Erdoğan’ın da sık sık evlenmesi konusunda öneride bulunduğu Arslan’ın seçimlerin ardından yaz aylarında evleneceği belirtiliyor. Arslan, uzun yıllar Erdoğan’ın yanından hiç ayrılmadığı için ‘sır danışman’ olarak ünlendi. Arslan, kamuoyuna çıkmaması ve konuşmamasıyla dikkat çekti. MÜHENDİS GELİN

Saruhan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zeki Saruhan’ın kızı Kübra Saruhan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu üyeliği yapıyor. Endüstri mühendisi olan Kübra Saruhan halen elektrik, elektronik ve kimya sektörlerinde faaliyet gösteren aile şirketlerinde, yönetim kurulu üyeliği ve ihracat direktörlüğü görevini sürdürüyor.Nuray BABACAN/HÜRRİYET

 

Paylaş
1.741 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle