Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Milletvekillerinin Tespiti İçin FLAŞ Açıklama. “Yürümek Mümkün Değil.”

13 Mayıs 2018

Milletvekillerinin Tespiti İçin FLAŞ Açıklama. “Yürümek Mümkün Değil.”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İngiltere ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı’nda konuştu. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin gündeme getirdiği af ile ilgili Erdoğan, “Gündemimizde öyle bir şey kesinlikle yok”ifadesini kullandı.

“Kimlerin zaafları olmuşsa, onlarla artık yürümek mümkün değil”
 
Erdoğan, bir gazetecinin “Milletvekili aday listelerinde yeni isimler  mi olacak?” sorusuna, şu yanıtı verdi: 
“Yeni isimler noktasında bu adeta iki kere iki dört. Biz, hücre  yenilemesini siyasette başaran bir partiyiz ve mevcutla yetinen değil, kadrosunu,  hücrelerini sürekli olarak yenileyen, güçlendiren, nerede eksiklerimiz var,  aksamalarımız var, bunları gidermeye çalışan bir siyasi partiyiz. Dolayısıyla  burada da nerede aksama varsa, nerede sıkıntılar varsa, bunları gidermek  suretiyle yeni bir kadro ortaya koymanın gayreti olacağız. 
Bir defa biz siyasette kadroyu, Ankara’ya milletvekili taşımak olarak  görmüyoruz. Böyle bir şey olmaz. Siyasette milletvekilliği sorumluluğunu  üstlenmiş arkadaşlarımız bir defa kesinlikle bu işin hakkını dört dörtlük  vermeli. Ankara’ya taşınıp, Ankara’da da parlamentoya doğru dürüst gelmeyen bir  ekiple, bir kadroyla yürümek, böyle bir şeyi düşünmüyoruz. Bu konularda kimlerin  zaafları olmuşsa, kimler bu konularda falso yapmışsa tabii ki onlarla artık  yürümek mümkün değil. Onun için kadroyu tazelemek, bu bizim için çok önemli.”

Paylaş
680 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Milletvekillerinin Tespiti İçin FLAŞ Açıklama. “Yürümek Mümkün Değil.” için 1 yorum

  1. Nedim sarı dedi ki:

    Çayelindeki değişim olumlu sonuç vermiştir.Ancak değişim yönetim kadrosundaki memurlar bazında sürmelidir.Şu an büyük rahatsızlıkvardır.Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.