Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

 Anneler Bir Gün Değil, Her Gün Hatırlanmalıdırlar.

14 Mayıs 2018

 Anneler Bir Gün Değil, Her Gün Hatırlanmalıdırlar.
TÜRK EĞİTİM SEN RİZE ŞUBESİ KADIN KOMİSYONU, ANNELER GÜNÜNDE ANNELERİ UNUTMADI 

Türk Eğitim-Sen Rize Şubesi Kadın Komisyonu, Anneler Gününü üyelerine verdiği bir kahvaltıyla kutladı. 

Yakamoz Rastauranttaki kahvaltıya yoğun katılım sağlayan Türk Eğitim-Senliler, güzel bir hafta sonu geçirmenin mutluluğunu yaşadılar. 

Türk Eğitim-Sen Rize Şubesi Kadın Komisyonu, bütün katılımcılara teşekkür etti.  Toplumun eğitiminde ve geleceğin inşa edilmesinde annenin önemini de vurgulayan kadın komisyonundan yapılan açıklamada; “ Anneler bir gün değil, her gün hatırlanmalıdırlar. Anneler, toplumda yeri tartışmasız en güzel nokta olmalıdırlar.  
Bu seneki davetiyemizde Ulu Önder Atatürk’ün ve kıymetli annesi Zübeyde Hanım’ın fotoğrafını kullandık. Davetiyemizde, ‘Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir’ yazıyor. Zübeyde Hanımın doğurduğu Mustafa, yaptığı işlerle Mustafa Kemal oldu. Yine Mustafa Kemal bu eşsiz vatan topraklarını kurtararak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kurarak Mustafa Kemal Atatürk oldu. Büyük Atatürk’ü ve değerli annesi Zübeyde Hanım’ı saygı ve minnetle anıyoruz.  

Bütün annelerin de ülkemizin geleceğini inşa edebilecek çocuklar yetiştireceğine inanıyoruz. Bu anlayışla daha cesaret ve kararlılıkla hareket eden kadın üyelerimiz, sendikamızı daha üst seviyelere taşıyacaktır. Aslında bunu Türk Eğitim-Sen çatısı altında çok net olarak görmekteyiz. Bu birlikteliğimizi bu tür etkinliklerle daha da pekiştiriyoruz. Bu sebeple katılımcılara bir kez daha teşekkür eder bütün annelerin, Anneler Gününü kutlarız.” denildi. 
   

Paylaş
343 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

 Anneler Bir Gün Değil, Her Gün Hatırlanmalıdırlar. için 4 Yorum

 1. İnzile dedi ki:

  Eğitimciler burda kardeşim, önce haberi bi okuyup ondan sonra yorum yapsaydın yazık sana. Bu bayanların anneleri nerde demişsin ya gurbette çalışıyoruz biz, senin gibi boş işlerle uğraşmasınlar diye okulda çocuklara ders verip, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmek için alın teri döküyoruz!

 2. İnzile dedi ki:

  Boş oturup günah almaktan başka bişey yapmayan, daha haberin ne ile ilgili olduğunu bilmeden zeka yoksunu biri olarak bu yorumu yaptığınız çok belli. Buradaki herkes öğretmen ve hem çalışıp hem çocuklarına bakan, binlerce çocuk yetiştiren bu bayan öğretmenlere bu çirkin yorumları yapıp kul kakkı yiyen sizi de Allah affetsin yazık!

 3. RİZELİ LAZ dedi ki:

  aneler günümü hatırladınız.sizin anneler günü hatırlamaniz bundan başkasi olamazdiki,resimleri inceledim,eli nasırlı,arkasında sesksen kilö çay bohçasi,ahirinda ineği,süt sağan,tarla belleyen,sirtindaki bebeğiyle,bağ bahçelerde iş yapan,beşikleri bile olmayan annelerimizden bir kaçinin resmini koysaydınız keşke,burdakiler,evde oturan,altın dolar günü yapan,hanfendilerden başkasi deillerki,ben anneler gününü,o hamarat,o hiç yılmayan,gece gündüz demeden,çocuklarıyla yatıp kalkan,emaktar annelerimizin gününü kutlar,ellerinden öperim.

 4. oy oy dedi ki:

  Anneleri birgün anan sizlersiniz işinize öyle geliyor bakıyorum fotograflara herkes çoçuğunu almış gelmiş anneler günü kutluyor sizleri dünyaya getiren analarınız nerde reklam yapmayın editör lütfen sizlerde bunları haber yapmayın kendileri çalıp kendileri oynasın saygılarSitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.