Hoşgeldiniz   brazzers porno

CHP Rize İl Örgütü İNCE’yi Ağırlayamadı.

14 Mayıs 2018

CHP Rize İl Örgütü İNCE’yi Ağırlayamadı.
CHP RİZE İL ÖRGÜ İNCE’Yİ AĞIRLAYAMADI!

Her seçimde olduğu gibi önümüzdeki ay yapılacak olan Cumhur başkanlığı seçimleri ile Milletvekili seçimlerinde CHP Rize il örgütü bildik tartışmalarla aday belirme konusunda kavga ederek aday belirleme çalışmalarına devam ediyor.

Geçmişte yaşanan tartışmalara değinmeden bugün yaşananları yani CHP ‘ nin Cumhur başkanı adayı olan Muharrem İnce’nin Rize mitingi ile başlayalım.

İnce Rize de miting yapacağı 10 gün önce belirlenmiş programını Rize il örgütüne gönderdi, gönderdi göndermesine ancak CHP Rize il örgütü yapılacak olan miting ile ilgili hiçbir görüş bildirmedi.
Mesela,2018 yılı yaş çay kampanyası tam ortası çay üreticisi zorda bu süreçte mitingin organizasyonu zor olur bir başka değişle kalabalık bir kitle oluşturmak zor dahi demeden İnce’nin mitingi gerçekleşti.

CHP YE RAĞMEN MİTİNG KALABALIK OLDU

İnce’nin Rize mitingi öncesi Rize CHP teşkilatı hiçbir çalışma yapmadı. Tek çalışması partili üyelere mesaj atmak oldu. Bugün yaklaşık 80 bin kişiye yani tüm halka mesaj atılabilme olanağı varken CHP bu fırsatı değerlendiremedi.

İnce Rize’ye geldiği gün birçok insan o zaman mitingden haberdar oldu ve miting alanına gitti bu anlamda miting çay kampanyasına rağmen ilçelerden gelen vatandaşlar ile İyi, Parti, DP, SP li vatandaşların sayesinde beklenenin üzerinde bir kalabalıkla gerçekleşti.

Erdoğan’ın memleketi İnce’nin ana ocağı Rize de gerçekleştirdiği mitingde İnce Erdoğan’ı eleştirmekten çok onu nazik bir şekilde onur’e etti diyebiliriz Erdoğan’ın hemşerilerine gönderdiği selamı Rize halkına iletti ve alkışlandı.
ÇAY KONUSUNDA SINIFTA KALDI

CHP İl örgütü büyük bir hata daha yaptı İnce’ye çay sorunları hakkında hiçbir rapor sunamadı. Sundum derse bu yalandır. Eğer bir rapor sunsaydın çay satmakta işkence çeken üreticinin sorunlarına İNCE inceden inceye güzel dokunuşlar yapardı bu anlamada İnce sınıfta kaldı bununda sorumlusu CHP Rize il örgütüdür.

İnce’nin mitingi sonrası CHP genel merkezi acilen Rize CHP il örgütünü görevden alarak seçimlere daha iyi çalışma yapmasının önünü açması gerekirken bu fırsatı değerlendirmemesi CHP açısından oldukça talihsiz bir durum yaşanmasına neden olacak çünkü, Milletvekili adaylığı konusunda İNCE yi karşılamayı beceremeyen bir örgüt şimdi de aday tespiti konusunda büyük hatalar ederek partililerin seçim heyecanını yok ediyor.

Gençağa Karafazlı

Paylaş
1.032 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

CHP Rize İl Örgütü İNCE’yi Ağırlayamadı. için 4 Yorum

 1. Hakan Arıkan dedi ki:

  CHP rize diye bir şey var mı? Ben hiç görmedim.

 2. gençağa karafazlı dedi ki:

  il örgütüne teşekkür eden ince il örgütünden daha medeni olduğunun açık bir göstergesidir.ince il örgütüne teşekkür etmeyecekmiydi?bu nasıl bir anlayış anlamak zor.mesele teşekkür meselesi değil gerçekle yüzleşmektir.yazılanlara cevap yerine teşekkürle yetinmek acizliktir.

 3. Önce Okul dedi ki:

  Sınıf bilinciyle hareket eden, DİPLOMASI elinde bir örgüt var! Gerek yok amalara ‘mama’lara…
  İnce zaten Ağır!
  İl örgütüne ettiği Teşekkür, ağırlanamadığı için miydi?

 4. mustafam dedi ki:

  yaaaa şu kafayı anlamıyorum…..çay satmakta nerede zorlanma var….15 kilo 20 kilodan çay alınıyor….daha ne olsun….geçmişte bu halde 10-12 kilodan cay alınıyordu….herkes istiyor 3 güne çayı bitirelim….adamlar bekleyin sabredin hepsini alcaz diyo….bizimm insanımız ise…………………………arkadaş çok nankörüz çookkk….
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle