Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Dolar Tarihinin Zirvesinde, Durdurulamıyor

15 Mayıs 2018

Dolar Tarihinin Zirvesinde, Durdurulamıyor
Dolar/TL ne kadar oldu? Dolar rekora doymuyor…

Ekonomik göstergelerdeki olumsuz gelişmelerin etkisiyle gelişmekte olan ülke para birimlerinden negatif ayrışan lira, dolar ve euro karşısında yeni tarihi düşük düzeylere geriledi. Dolar/TL 4.4624, Euro/TL ise 5.3028 ile tarihi zirvelerini yeniledi.
Analistler, liradaki sert değer kayıplarını, petrol fiyatlarındaki yükselişi, yaklaşan seçimler öncesi artan kamu harcamaları, ekonomik verilerdeki zayıflamanın yanında, enflasyon ve cari işlemler açığının yüksek düzeylerine bağlıyor. Piyasaların gözü bugün, Hazine’nin çıkacağı iki ihaleye özellikle yabancı yatırımcıların ilgisinde olacak.

Paylaş
206 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Dolar Tarihinin Zirvesinde, Durdurulamıyor için 1 yorum

  1. Ters Köşe dedi ki:

    Kurban olduğum Allah
    İyi ki ekonomi Bakanımız var!”Dolar bu, iner de çıkar da”..Başbakanımızın engin ekonomi bilgisinden süzülen bir tespitti bu..”Türk Lirası’nda bu kadar hızlı değer kaybı beklemiyorduk”..Bu da Bakanımızın zengin yorumuydu..Ama kimse eline su dökemez.. Kimin? Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin..Daha önce, “Türk Lirası değer kaybetmiyor, Dolar değer kazanıyor” diyen sayın Bakan, döviz bir türlü durdurulamayınca yine mührü vurdu;-Dolar’daki artışı kabul etmiyorum..***Şimdi Amerikalılar düşünsün.. Kendilerini kandırıyorlar demek ki.. Nihat Zeybekci kabul etmezse, Dolar da neyin nesi, Amerika kimin fesi..Şimdi reisten gürül gürül bir ses bekliyoruz:-Eeeeeeyy Dolar.. Kimsin sen ya?Aha bu çıkış bitirir işi.. Herkes haddini bilir, dolar yerini bilir, ekonomi rayını..***Almış başını giderken yazı, içimden bir ses fısıldadı:-Kurban olduğum Allah, ne günah işledik de bizi bu ‘dehalara'(!)  mahkûm ettin?

    Not: Anlaşılmadı ise, DOMATESİN FİYATINA BAKILABİLİR…
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle