Karal'dan Burak Mesaj. | Rizenin Sesi
Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Karal’dan Buruk Mesaj.

15 Mayıs 2018

Karal’dan Buruk Mesaj.
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, 11 ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Ramazan’a buruk bir şekilde gireceklerini ifade eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal mesajında şu ifadeleri kullandı. 

Maalesef Ramazan ayına buruk giriyoruz. ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması nedeniyle Filistinli kardeşlerimizin haklı direnişi karşısında İsrail terörü ile karşı karşıya geldik. İsrail askerlerinin Gazzeli’lerin üzerine adeta kurşun yağdırmaları sonucunda şuana kadar 55 Şehit 2 Bin 410 yaralı var. Bu katliamı yapan İsrail’i ve bu katliam karşısında sessiz kalan başta İslam ülkeleri olmak üzere insanlık adına duyarsız kalan bütün ülkeleri şiddetle kınıyorum. Biz Türkiye olarak Filistinli Gazzeli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. ALLAH mübarek Ramazan ayına gireceğimiz bu günlerde bu katliamı gerçekleştiren İsrail’i ve buna çanak tutan her ülkeyi kahr-u perişan eylesin… 
Bu acı olayın gölgesinde girdiğimiz mübarek Ramazan ayının başta İslam Alemi olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini yüce yaratanımızdan niyaz ediyorum. Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan 11 ayın sultanı Ramazan, içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni barındırıyor. Ben bu mübarek ayda tutulan oruçların, yapılan ibadetlerin ve edilen duaların kabul olmasını diliyorum. Savaşların sona ermesine, kavgaların bitmesine, küskünlerin yok olmasını vesile olacak bu mübarek ayda gönül sofralarımızın zenginliğini paylaşmamız gerekiyor. Komşuluk ilişkilerin çoğalması ve en önemlisi de yardımlaşma duygusunun artması gerekiyor. Mübarek sofralarımızda var olan her güzel şeye ihtiyacı olan dünyada milyonlarca insanın olduğu bilinciyle hareket ederek ihtiyaç sahibi her insana yardım etmemiz gerekiyor.  

Bu duygu ve düşüncelerle başta İslam Alemi olmak üzere tüm hemşerilerimizin Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını ALLAH’tan niyaz ediyorum. Dualarımızın kabul günahlarımızın af olunması dileğiyle hayırlı iftarlar, hayırlı sahurlar, hayırlı Ramazanlar… 

Paylaş
1.430 Kez Görüntülendi
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Karal’dan Buruk Mesaj. için 4 Yorum

 1. ÖMER ERSAYIN dedi ki:

  Siyonist ler ve bu camiaya hizmet edenleri lanetliyorum.Filistin ve küdüs bakidir BAKİ kalaçaktır.

 2. murat dedi ki:

  Soykırımcı terörist İsraile ve onu destekleyenlere lanet olsun. Allah belalarını versin şerefsizlerin.

 3. tarafsız dedi ki:

  Siz de doğu kudüse açın bir büyükelçilik. x

 4. HANISLI dedi ki:

  HAYIRLI RAMAZANLAR VEKILIMSitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle