Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kudüs Müslümanların Namusudur.

15 Mayıs 2018

Kudüs Müslümanların Namusudur.
MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan: Kudüs Mücadelemiz Sürecek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Başkanı Recep Taylan, ‘Masum insanlar üzerinde gerçekleştirilen katliamlar ve zulümler, bizleri bir an dahi Kudüs davamızdan vazgeçiremeyecektir. Müslümanlar olarak haklı mücadelemizi Kudüs’ün üstündeki kara bulutlar dağılıncaya kadar sürdürmekten yılmayacağız’ açıklamasında bulundu.

Taylan, İsrail’in Gazze’de sivil halka dönük gerçekleştirdiği katliama ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, ABD Büyükelçiliği’nin Kudüs’e taşınmasına yönelik alınan kararın, barışa ve kardeşçe yaşama umuduna ağır bir darbe vurduğunu belirtti.
Yüzbinlerce Filistinlinin, günler öncesinden başlayan yürüyüşlerle ABD’nin uluslararası hukuku hiçe sayan bu tutumuna karşı protesto gösterilerine başladığını ve tepkilerini demokratik yollarla ortaya koyduğunu aktaran Taylan, “Son derece barışçıl bir eylem olmasına rağmen İsrail, geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi bugün de terör devleti olduğunu en çirkin yüzüyle tekrar göstermiş , sivil vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen saldırılarla 55’in üzerinde Filistinli kardeşimizin şehit olmasına, 2 bin 500’e yakın kişinin de yaralanmasına sebep olmuştur” ifadelerini kullandı.
Recep Taylan, mesajında şunları kaydetti:

“Bilinmelidir ki 3 semavi dinin kutsal mekanı ve Müslümanların ilk kıblesinin bulunduğu şehir olan Kudüs, Müslümanların namusudur. Masum insanlar üzerinde gerçekleştirilen katliamlar ve zulümler, bizleri bir an dahi Kudüs davamızdan vazgeçiremeyecektir. Müslümanlar olarak haklı mücadelemizi Kudüs’ün üstündeki kara bulutlar dağılıncaya kadar sürdürmekten yılmayacağız. Bu vesile ile Filistin’de terör saldırılarında şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz. Bizlere bir kez daha terörden ve şiddetten beslenen devlet olduğunu gösteren İsrail’i kınıyoruz. Tüm İslam alemine, Gazze’de İsrail tarafından akıtılan kanı durdurmaları için her türlü çabayı göstermeleri, İsrail işgal gücü ile mücadelesinde Filistin Yönetiminin yanında yer almaları çağrısında bulunuyoruz” dedi.

Paylaş
167 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Kudüs Müslümanların Namusudur. için 6 Yorum

 1. Muammer GERÇEK dedi ki:

  Rizeninsesi haber sitesi, yorumlarımızı neden yayınlamıyorsunuz? Söylediklerimize inanmıyorsanız gidip Müsiad başkanının evine aldığı yolda yaptığı ihlalleri kendi gözünüzle görebilirsiniz. Bu imkanlarla 3 mahalle, 2 köyün yoluna tecavüz eden imkanlar değişince neler yapmazki ?

 2. AYNA dedi ki:

  HAKAN ARIKAN
  İslam ve Müslümanlık ile ilgili pek bir bilgin olmadığı aşikar ama hiç olmazsa bilmediğin konularda yorum yapıp kendini küçük düşürmeseydin. Zihniyetinden belli oluyor ki sen de sadece bir et parçasısın…!

 3. ADSIZ SERDENGEÇTİ dedi ki:

  Çok doğru.
  Müslüman olanların namusu dur.

 4. hedef 24 haz dedi ki:

  samimi değilsiniz

 5. Hakan Arıkan dedi ki:

  İsraille iyi geçinin o zaman, ne de olsa enişte sayılır. Kudüs sadece bir toprak parçasıdır. Müslümanların namusu, bilimde, sanatta, siyasette, insan haklarında dünyaya örnek olmaktır.

  Siz islamın özünü unutup x toprak parçalarına tutunursanız dünyada islamofobi oluşturursunuz.

 6. bay x dedi ki:

  Oturduğu yerden çayını içerken Kudüs Müslümanlarındır ne güzel dünya…Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.