Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Bir Gelenek Daha Bozulmadı.

15 Mayıs 2018

Rize’de Bir Gelenek Daha Bozulmadı.
Türk Telekom’da Gelenek Bozulmadı 

Türk Telekom Anadolu Lisesinden 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı gerçekleştirildi.   

Rize’nin Ardeşen İlçesinde  2017- 2018 Eğitim ve Öğretim yılı için; 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı adına hazırlanan projeler öğrenciler tarafından programa gelen davetlilere sunuldu. 

Okulun Kapalı spor salonunda gerçekleştirilen etkinliğin, Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Yıldırtan, Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Bülent Erdoğan, Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek, AK Parti Rize Millet Vekili Aday Adayı S. Rauf Oğuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar, Daire Müdürleri, Oda Başkanları, Siyasi Parti İlçe Başkanları, STK’ların temsilcileri, Okul Müdürleri, Öğretenler, Öğrenciler ve davetliler katıldı.
 

Okul Müdürü Ramazan Hakan Bozkan; Öğrencileri akademik, psikolojik ve sosyal yönden farklılıklarının gelişiminde büyük katkı sağlayan TÜBİTAK Bilim Fuarı etkinliğimizi ziyaret eden İlçe protokolüne teşekkür ederim şeklinde konuştu.
 

Davetliler tarafından büyük bir ilgi ile gezilen stantlarda öğrencilerin sunumu ve görsel materyallerle hazırlanan projeler büyük ilgi görürken Stantlardaki öğrenci uyumu da gelen davetlilerce takdir topladı. 

Türk Telekom Anadolu Lisesinde düzenlenen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı etkinliğinde, fuara katılan tüm misafirlere leylak fidesi hediye edildi. 

Program yemek ikramıyla son buldu. 
 

Paylaş
316 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle