Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’deki Camii ve Çevresi , Yeni Yüzüyle Mükemmel Bir Görünüme Kavuştu 

15 Mayıs 2018

Rize’deki Camii ve Çevresi , Yeni Yüzüyle Mükemmel Bir Görünüme Kavuştu 
Kendirli Merkez Camii ve Çevresi , Yeni Yüzüyle Mükemmel Bir Görünüme Kavuştu 

1965 yılında ibadete açılan ve yıllarca müminlere hizmet verip ev sahipliği yapan  Rize Merkez Kendirli Beldesi Merkez Camii, 2 ay önce bakıma alınarak binanın tüm dış cephesi boyanarak, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması yapılarak Cami çevresi adeta cennet bahçesine döndü 

Kendirli’de eski tarihi Cami yerine  yapılıp 1965 yılında ibadete açılan ve yıllarca müminlere hizmet veren Kendirli Merkez Camii 2 ay önce çevre düzenlemesi ve tüm diş cephesi boyanmak suretiyle bakıma alındı 

Binanın  dış cephesi Cami motifine uygun olarak  boyanarak, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması yapılarak Cami çevresi âdeta cennet bahçesine döndü. 
Özel olarak Antalya’dan getirilen ve uzman kişiler tarafından Cami çevresi  ve Kendirli Şehitliği çimlerle donanarak mükemmel bir görünüme kavuşturuldu. 

Kendirli Belediye’sinin  katkıları ve öncülüğünde Yaklaşık 200 bin TL harcanarak mükemmel bir görünüme kavuşan Kendirli Merkez Camii, Ramazan Öncesi yeni yüzüyle ibadete hazır. 

Bu hayırlı işe vesile  başta Kendirli Belediye Başkanı  Alaattin Serdar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, zor günler geçirdiğimiz bu günlerde Ramazan ayının  başta İslam Coğrafyası  olmak üzere  Ülkemize huzur ve güven  ortamının  oluşmasını  Yüce Allah’tan Temenni Ediyorum . 
Osman KÖSEOĞLU 

 

Paylaş
538 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.