Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Vatandaş Karayollarına Tepkili.

15 Mayıs 2018

Rizeli Vatandaş Karayollarına Tepkili.
Güneysu yolu çile dolu

Rize-Güneysu karayolu genişletme çalışmaları devam ederken, Engindere Mahallesi geçişinde yol seviyesinin yer yer yükselip alçalmasına anlam verilemiyor. Mahallede çok sayıda ev ve işyeri bulunurken, burada yol kotunun yaklaşık 50 cm. yükseltilmesi ev ve işyerlerini yol seviyesinin altına düşürüyor. Vatandaşlar, yolun yükseltilmesi ile ev ve işyerlerini, çay bahçelerini su baskını tehdidi ile başbaşa bırakan Karayollarına tepkili. Projenin başından beri bu sorunu dile getirdiklerini söyleyen Mahalle Muhtarı Mustafa Mavi, siyasi olsun, bürokrat olsun tüm yetkilileri buraya getirdiklerini, Karayolları yetkilisinin uygulama sırasında kotu düzelteceklerini ifade etmesine rağmen düzelme olmadığını ve muhtar olarak çaresiz kaldığını belirtti.
Yol kenarında işyeri bulunan bir vatandaş ise; 500 metre ileride Karayollarına ait binalara göre yol seviyesinin düşürüldüğünü, daha sonra yolun anlamsızca yeniden yükseltildiğini belirterek, kendi dükkanının da içinde bulunduğu ev ve işyerlerinin önünde yolun 50 cm. yükseltilmesi ile birlikte yağmur sularına maruz kalacaklarını söyledi.
Yol kotunun Karayollarından itibaren düşürülüp, bazı işyerlerinin girişi geçildikten sonra tekrar yükseltilmesi, ‘kişiye özel’ uygulama olup olmadığı sorusunu akıllara getirdi.

Karayolları tarafından Güneysu’ya  giden yolun konforu yükseltilirken, birçok vatandaşın mağduriyetine sebebiyet verildiği anlaşılıyor.

(Deniz Varlı)

Paylaş
1.086 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rizeli Vatandaş Karayollarına Tepkili. için 7 Yorum

 1. misafir dedi ki:

  karadeniz sahil yolundada aynı hata yapıldı çarşamba dan hopa ya kadar su basıyor

 2. Mustafa dedi ki:

  Bu ülkede yol yapmasını bilen mühendis var sa bana adını soyadını verin.20.000 dolar maaş vereceğim.namus sözü…

 3. Davut UZUN dedi ki:

  KARAYOLLARI DİYE BİR KURUM MU VAR MI? TAM ON YILI GEÇTİ DAHA ÇEVRE YOLUNU TAMAMLAYAMADILAR! ESAS KABAHAT BİZİM SİYASETÇİLERİMİZİNDİR.

 4. Ahmet şat dedi ki:

  Karayolları bolge mudurluğu trabzon çıkışında rızelı 3 vasıtıyla gidiyor trabzonda butun koy yolları betonlu asvaltlı rızede koy yolları daha asvalt bıle değıl rızeden 2 başbakan çıksa ne olur enışteler trabzonlu tokı başkanları hep trabzonlu oluyor bır akpartılı olarak soyluyorum

 5. Ancerli dedi ki:

  Osame her şeyi güzel özetlemiş sin.
  Aklına ve eline sağlık.

 6. osame dedi ki:

  rizeyi gören kim varki bunlar görsün rize kimin umrunda hiç kimsenin her seçim öncesi bi 15 muhteşem proje açıklanır rizeli kandırılır ancak 15 senedir o muhteşem projelerden haber yok bırakın o prejeleri rize şehir merkezi ve sahili artık tamamen yaşanmaz ve çıkılmaz bir hale geldi bunu dahi görmüyorlar allah aşkına bizdeki bürokratlar nerede yaşıyor

 7. Ali SARI dedi ki:

  KARAYOLLARININ RİZEYE BAKTIĞI YOK! CUMHURBAŞKANININ YOLUNU BİLE TAM YAPMADIĞINA GÖRE GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN! FAKAT TRABZONUN YOLLARINI AĞ GİBİ ÖRMÜŞ! YETKİLİ VE İLGİLİ KİŞİLER GÖRMÜYOR MUSUNUZ BU DURUMU! YAZIK GÜNAH…….Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.