Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de En Muhteşemini Gerçekleştirdiler.

16 Mayıs 2018

Rize’de En Muhteşemini Gerçekleştirdiler.
Rize İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Mehmet KAÇARAN´ ın yürütücülüğünü yaptığı Tübitak 4006 Bilim Fuarı açılışı yapıldı.
 

Açılışa İyidere Belediye Başkanı Ahmet METE, Jandarma Komutanı Şeref TORCU, Akparti İlçe Başkanı Telat TÜFEKÇİ, Protokol üyeleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şenol YAZICI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa METE, İlçe emniyet Amiri İsmail YILDIRIM, İl Arge Proje Birimi Mustafa GÜVEN, Resul KUL, Eğitim Birsen Başkanı Seyfettin AFACANLAR, RTEÜ Sosyal Bilimler MYO Mehmet BAKIR, Selma BAKIR, Mehmet Ali FEYİZ, Okul Müdürleri, öğretmenler veli ve öğrencilerin katılımı gerçekleşti. 
               

Okul Müdürü Akif KIZILKAN’ ın yaptığı açıklamada  25 Projenin sergilendiği Fuarda öğrencilerimizin yaptığı çalışmaların beğeni topladığını ve renkli görüntüler yaşandığını belirterek uzun zamandır hazırlık yapan öğretmen ve öğrencilerime, Tübitak 4006 Bilim Fuarına katılım gösteren misafirlerimize İyidere Mesleki ve Teknik ailesi adına teşekkür etti. 

Paylaş
463 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.