Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Tartışmalı Doğalgaz Hattı

16 Mayıs 2018

Rize’de Tartışmalı Doğalgaz Hattı
Rize’de tartışmalı doğalgaz hattı

Rize Merkeze bağlı Akarsu Köyünden Güneysu’ya bağlanacak doğalgaz hattı tartışma yarattı. İddiaya göre, karayolu boyunca devam eden hat bir anda kıvrılarak vatandaşların arazisinden geçirilecek. Yol boyunca gitmesi gereken hattın uzatılarak vatandaşların arazisinden geçirilmesi hem devleti zarara sokuyor, hem de vatandaşları sıkıntıya düşürüyor.
Hattın yol güzergahı yerine kıvrılarak arazilerini bölecek şekilde planlanmasına anlam veremediklerini söyleyen vatandaşlar yetkililerden konuya el atmalarını istiyor. Akarsu Köyü Muhtarı Bayram Dinç, konuyla ilgili bir muhatap bulamadığını söyledi. “Botaş da devlet, Karayolları da devlet” diyen Muhtar Dinç, devletin kendi kendini zarara soktuğu gibi vatandaşı da mağdur ettiğini belirtti. Henüz kazı işlerinin başlamadığını ifade ederek, bu absürd durumun düzeltilmesini isteyen Akarsu Köyü Muhtarı Bayram Dinç, vatandaşın tepki gösterdiğini, arazilerinden hat geçirilmesine izin vermeme kararında olduklarını vurguladı.

Paylaş
1.198 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.