Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Genç Türkiye İkincisi Oldu.

16 Mayıs 2018

Rizeli Genç Türkiye İkincisi Oldu.
RİZELİ GENÇ TÜRKİYE İKİNCİSİ

Balıkesir Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü öğrencisi ve Rizeli olan Cevat Çelik Gençlik ve Spor Bakanlığı Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında Bir Şiir Bir Nefes başlıklı şiir okuma yarışması Türkiye finalinde Türkiye ikincisi oldu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ın da katılımıyla Ankara’da gerçekleşen finale ilgi yoğun oldu. Yarışmanın jüri üyelerinde usta isimler Nurullah Genç, Mustafa Demirci, Süleyman Ragıp Yazıcılar yer aldı. Duygu dolu anların yüksek olduğu yarışmada ikinci olan Cevat Çelik yarışma sonrası yaptığı açıklamada “Şiiri sevme ve sevdirme yolculuğuna 10 yıl önce memleketim Rize’de başladım.


Bugün öğrenci olarak bulunduğum Balıkesir’den çıktığımız yarışma sürecini Türkiye ikincisi olarak sonuçlandırdık. Bizleri bugünlere ulaştıran Allah’a şükürler olsun. İl finalinden Türkiye  finaline kadar desteklerini ve dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Şiiri sevmeye sevdirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Paylaş
497 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle